8. 6. 2019 | Martina Kramerová

Litvínov nebo Chomutov! Kališníci v přípravě vyzvou zajímavé soupeře

Nová sezona Chance ligy začne až v první polovině září, už na začátku srpna však odstartuje série přípravných zápasů. Litoměřice se v nich utkají především s protivníky ze stejné soutěže, vyzvou ale i zahraničního soupeře nebo jeden z týmů extraligy. Na úvod odehraje Stadion domácí bitvu s Litvínovem, pak se se střetne také s Benátkami, Ústím, Chomutovem či Lausitzer Füchse. Přípravu pak zakončí doma proti Sokolovu.

Po ukončení suché letní přípravy a před zahájením příštího soutěžního ročníku Chance ligy čekají Stadion jako každý rok tradiční přípravné zápasy. Ty jsou naplánovány na celý srpen a začátek září. Kališníci se utkají s řadou zajímavých soupeřů.

Sérii přátelských duelů odstartují hned první srpnový den, kdy na domácím ledě přivítají Litvínov. I další zápas se odehraje v Kalich Areně, v úterý 6. 8. dorazí na litoměřický stadion severočeské Ústí. V úterý 13. 8. na stejném místě proběhne bitva mezi kališníky a Piráty z Chomutova. Pak na Stadion čekají čtyři venkovní partie – v Sokolově, Ústí, Chomutově a Benátkách.

V samotném závěru srpna přijede pod Radobýl mužstvo Lausitzer Füchse. Přípravu pak kališníci zakončí začátkem září doma proti Sokolovu.

Rozpis přípravných zápasů

Čtvrtek 1. 8. 2019 HC Stadion Litoměřice – HC Verva Litvínov