Archiv aktualit

neděle 16. 1. 2022

V neděli zapsala extraligové starty hned trojice kališníků. Josef Jícha a Marek Berka byli u vítězství Litvínova nad Vítkovicemi, Jan Holý pomohl Plzni k triumfu proti Kladnu.

pondělí 10. 1. 2022

Bratři Procházkovi v extralize

Ondřej a Martin Procházkovi si po vyřízení střídavých startů za Kladno poprvé zahráli v dresu Rytířů a pomohli k výhře nad Olomoucí.

úterý 28. 12. 2021

David Routa za Kladno

Útočník David Routa naskočil už ve druhém zápase v řadě v extralize. Oblékl dres kladenských Rytířů.

neděle 26. 12. 2021

Útočník Kadlec v extralize

Útočník Martin Kadlec si nedávno připsal první letošní start v extralize, když naskočil v dresu kladenských Rytířů v bitvě proti Liberci.

středa 22. 12. 2021

Útočník Jícha naskočil v extra

Forvard Josef Jícha nastoupil v úterním zápase extraligy mezi Třincem a Litvínovem. Kališnický hráč byl na ledě přibližně osm minut, porážce od Ocelářů nezabránil.

sobota 11. 12. 2021

Útočník Lukáš Pajer debutoval

Útočník a mládežnický reprezentant Lukáš Pajer, který je členem kádru Stadionu, zapsal velký úspěch. V pátek poprvé naskočil do zápasu extraligy. V dresu Hradce Králové byl u těsné prohry se Spartou v prodloužení.

pátek 3. 12. 2021

Obránce Ondřej Baláž poprvé sk

Obránce Ondřej Baláž, který ve Stadionu působí v rámci projektu Dukla, vsítil v dresu Litvínova v duelu proti Olomouci svůj první extraligový gól. Gratulujeme!

pondělí 8. 11. 2021

Premiérový gól v extralize pro

Velká gratulace! Útočník Tomáš Chlubna zaznamenal v zápase Českých Budějovic s Mladou Boleslaví svůj první extraligový gól a pomohl Motoru k výhře 4:1.