Archiv aktualit

čtvrtek 10. 11. 2022

Zabloudil ve Stadionu končí, b

Útočník Matěj Zabloudil už za Litoměřice hrát nebude. Hráč Karlových Varů se přesunuje k prvoligovému konkurentovi ze Zlína. Hráči děkujeme za odvedené služby a přejeme vše nejlepší v další kariéře.

pátek 14. 10. 2022

Ondřej Procházka si zahrál ext

Útočník Ondřej Procházka si odbyl premiéru v letošním ročníku Tipsport extraligy. Stejně jako loni si nejvyšší soutěž zahrál v dresu Kladna, kde nastoupil po boku bratra Martina. S Rytíři ale musel kousat porážku od Sparty.

úterý 11. 10. 2022

Martin Böhm a Michal Vitouch n

Obránce Martin Böhm a útočník Michal Vitouch, kteří figurují i v sestavě Stadionu, nastoupili v dresu Sparty do zápasu Champions Hockey League proti Jukuritu. Sparťané v něm ale prohráli, když soupeři podlehli 3:6.

neděle 2. 10. 2022

Patrik Marcel nastoupil v dres

Obránce Patrik Marcel nastoupil do zápasu 7. kola Tipsport extraligy, ve kterém oblékl dres Českých Budějovic. K vítězství ale nepomohl, Motor totiž padl v Pardubicích 1:6.

středa 28. 9. 2022

Michal Ramik ve Stadionu končí

Mladý útočník Michal Ramik už nebude působit v Litoměřicích. S klubem se dohodl na odchodu a bude hrát ve Frýdku-Místku.

pátek 21. 1. 2022

Martin Kadlec se poprvé trefil

Útočník Martin Kadlec si v pátek zahrál extraligový zápas za Kladno, které změřilo síly s Motorem. A povedlo se mu vstřelit první gól kariéry v nejvyšší české soutěži. Pomohl tak Kladnu k vítězství.

neděle 16. 1. 2022

V neděli zapsala extraligové starty hned trojice kališníků. Josef Jícha a Marek Berka byli u vítězství Litvínova nad Vítkovicemi, Jan Holý pomohl Plzni k triumfu proti Kladnu.

pondělí 10. 1. 2022

Bratři Procházkovi v extralize

Ondřej a Martin Procházkovi si po vyřízení střídavých startů za Kladno poprvé zahráli v dresu Rytířů a pomohli k výhře nad Olomoucí.