Archiv

   
středa 22. 5. 2024

Díky charitativnímu běhu se pro litoměřický hospic vybralo více jak 1,2 milionu korun

V sobotu 18. května se konal už 10. ročník Běhu pro hospic a více jak 30 kališníků bylo u toho! Společně se podařilo vybrat neuvěřitelných 1 219 100 Kč, což je vůbec nejvíce v historii této charitativní akce. Nechyběli ani někteří hráči A týmu, kteří se nejen zúčastnili závodu, ale v cíli také předali ceny nejlepším běžcům.

pondělí 13. 5. 2024

5. ročník O Kapku lepšího hokeje byl nejúspěšnější

V sezoně 2023/2024 se hokejové hnutí znovu spojilo, aby vyjádřilo podporu projektu O Kapku lepší hokej, který si jako dlouhodobý cíl vytyčil pomáhat dětem s poruchami krvetvorby. Po finálním sečtení všech příspěvků od fanoušků, hokejistů, trenérů, klubů i dobrovolných dárců je jasné, že se jedná o historicky nejlepší ročník – výtěžek činí přesně 1 514 284 Kč! Částka bude využita na zakoupení specializovaného přístroje na rozbor krve TapeStation 4150, díky němuž bude možné každý rok analyzovat vzorek krve desítek až stovek dětí z České i Slovenské republiky.

sobota 11. 5. 2024

Vedení Českého hokeje v čele s prezidentem Hadamczikem podpořilo vznik Sdružení prvoligových klubů

Nejvyšší vedení Českého hokeje v čele s prezidentem Aloisem Hadamczikem podpořilo vznik nového orgánu pro nejvyšší českou seniorskou soutěž řízenou svazem. Sdružení prvoligových klubů ledního hokeje je v činnosti od začátku května a jeho cílem je sportovní, finanční i mediální rozvoj I. ligy ČR za vzájemné spolupráce všech prvoligových klubů a Českého hokeje.

pátek 10. 5. 2024

Probíhá 10. ročník Běhu pro hospic, na startu budou i kališníci

Jubilejní 10. ročník benefičního Běhu pro hospic odstartoval. Účastníci se mohou zapojit buď do virtuálního běhu, nebo toho reálného. Veškeré výtěžky z této akce poputují na konto Hospicu sv. Štěpána v Litoměřicích. Na startu závodu, který se uskuteční v sobotu 18. května, tradičně nebudou chybět ani kališníci. Přidejte se k nim a podpořte dobrou věc!

čtvrtek 9. 5. 2024

Novým hlavním trenérem Stadionu je Jaroslav Nedvěd. Na lavičku se vrací i Daniel Tvrzník

Stadion má kompletní realizační tým! Novým hlavním trenérem litoměřických hokejistů se stal bývalý obránce Jaroslav Nedvěd. Jeho asistentem bude fanouškům dobře známý Daniel Tvrzník, který se po dvou sezonách v pražské Slavii vrací pod Radobýl. Pozici kondičního kouče bude zastávat Tomáš Svoboda.

čtvrtek 9. 5. 2024

Stadion významně prohlubuje partnerství se Spartou

Po nejúspěšnější sezoně v historii klubu Stadion prohlubuje svou prosperující spolupráci s pražskou Spartou. Od nové sezony budou kališníci oficiálním partnerským klubem Pražanů. Tým navíc posílí v roli sportovního skauta zkušený Patrik Martinec.

úterý 7. 5. 2024

Odstartoval prodej permic! Zajistěte si své místo na tribuně na celou sezonu

Stadion 7. května odstartoval prodej permanentek na sezonu 2024/25, zajistěte si své místo na tribuně na všechny zápasy a nejlepší cenu za jedno utkání! Permice můžete nově zakoupit online, nebo na pokladně. Stávající permanentkáři mají svá místa zarezervována do konce května.

pondělí 6. 5. 2024

Kališníkům odstartovala suchá příprava, začali ji fyzickými testy

Litoměřičtí hokejisté se po více jak měsíci volna sešli v Kalich Areně, kde odstartovali suchou část letní přípravy na novou sezonu. Nechyběly zde ani nové posily, které Stadion oznámil v minulých dnech. Tato fáze letní přípravy bude trvat až do 28. června.