Archiv

   
pondělí 16. 5. 2022

Dorostenkyně Šenková mistryní Evropy! Mladé Češky vezou zlato z Budapešti

Česká ženská reprezentace do šestnácti let má za sebou vrchol své sezony v podobě Evropského poháru v maďarské metropoli Budapešti. Této akce se zúčastnila i gólmanka litoměřického dorostu Aneta Šenková, která také dopomohla k tomu, že český tým z tohoto neoficiálního mistrovství Evropy bral zlaté medaile.

středa 11. 5. 2022

Kališnická mládež odstartovala suchou přípravu i s novým kondičním trenérem

Kališnická mládež v pondělí 9. května odstartovala přípravu na novou sezonu 2022/2023. V následujících týdnech budou mít mladí hráči a hráčky Litoměřic na programu suchou část, v níž nebude chybět běhání, míčové hry ani další sportovní aktivity. Po celou dobu letní přípravy na mládežnické kategorie bude dohlížet kondiční trenér. Několika změn doznalo i složeních realizačních týmů. To je ale prozatímní. Kompletní skladba trenérských týmů bude známa po 1. červenci.

úterý 10. 5. 2022

Stadion získal posilu do útočných řad, přichází mladý forvard

Litoměřice po konci uplynulé sezony mění kádr a v kabině se budou objevovat nová i dobře známá jména. Jedním z nováčků je čtyřiadvacetiletý útočník Tomáš Guman, jenž naposledy působil v Porubě a Vítkovicích.

čtvrtek 5. 5. 2022

Loučící se trenér Domin: Příležitosti si vážím. V Litoměřicích u mládeže roste potenciál

Se Stadionem se po sedmi letech loučí Vladimír Domin, který v Litoměřicích působil jako kouč mládežnických celků a šéftrenér celé mládež. Před přesunem ke svému novému angažmá ve Francii se rozpovídal o své štaci pod Radobýlem i uplynulé sezoně.

neděle 1. 5. 2022

Stadion prodloužil smlouvu s deseti hráči, někteří se s klubem naopak loučí

Ve Stadionu bude i v příští sezoně působit deset hokejistů, kteří v uplynulé sezoně pomohli klubu k vítězství v základní části Chance ligy. V týmu prodloužili kontrakt kapitán Jan Výtisk, obránci Jan Holý, Patrik Marcel a Jiří Jebavý, a také útočníci Ondřej Procházka, Lukáš Válek, Jaroslav Kracík a Josef Jícha a brankáři Tomáš Král a Šimon Sklíba. Několik hráčů se pod Radobýlem naopak loučí.

sobota 30. 4. 2022

Se sezonou áčka musíme být spokojení. V mládeži máme mezery, říká ředitel klubu Jan Fišera

Hokejová sezona 2021/2022 je definitivně u konce a litoměřický Stadion už se pomalu začíná připravovat na tu další. Jaký ale byl uplynulý soutěžní ročník z pohledu A týmu či mládeže? O tom se rozhovořil ředitel klubu Jan Fišera, který zhodnotil výsledky jednotlivých celků, rozpovídal se o novinkách, jež hodlá zavést a prozradil, jak to vypadá s hledáním nového trenéra.

čtvrtek 28. 4. 2022

Ve Stadionu končí šéftrenér mládeže Vladimír Domin

Po sedmi letech opouští Litoměřice šéftrenér mládeže Vladimír Domin, který bude od příští sezony působit ve Francii. V době jeho angažmá ve Stadionu se věnoval mládežnickým celkům od nejmenších dětí až po juniory a zorganizoval pro děti řadu hokejových i mimohokejových akcí. Na obsazení jeho postu klub intenzivně pracuje. Dochází i k dalším změnám v realizačních týmech mládeže, nové trenérské složení bude známé v nejbližších dnech.

středa 13. 4. 2022

3. ročník projektu O Kapku lepší hokej zajistil dětem přes 900 000!

Třetí kolo dobročinné sbírky, která se zaměřuje na pomoc dětem s poruchou krvetvorby, přineslo Nadačnímu fondu Kapka naděje 905 282 korun! Díky fanouškům a hokejovým klubům, které poskytly svůj prostor, čas i finanční příspěvky, se podařilo poskládat částku přes 900 tisíc korun. Celkově se na pomoc dětem za tři roky vybralo už přes 2 miliony korun.