Archiv

   
neděle 19. 9. 2021

Sestřih 3. kola Chance ligy: Litoměřice - Kolín 5:3

Osmibranková přestřelka s Kolínem skončila pro Stadion vítězně a kališníci potřetí v sezoně zapsali triumf. Úvodní branku zápasu vstřelil v závěru první třetiny Jaroslav Kracík a o chvíli později navýšil vedení na 2:0 Lukáš Pajer, hosté pak dokázali srovnat. Na góly Lukáše Válka, Josefa Koláčka a Riku Sihvonena už však nedokázali patřičně zareagovat a Litoměřice tak vyhrály 5:3.

neděle 19. 9. 2021

Z gólu mám velkou radost! Obzvlášť proti Kolínu, kde jsem vyrůstal, přiznal střelec Pajer

Chance ligu v Litoměřicích střídá s juniorkou Hradce a v obou soutěžích boduje. Pro Lukáše Pajera je sezona už na jejím počátku hodně náročná, přesto je talentovaný forvard rád, že dostává hodně příležitostí. Důvěru splatil naposledy v duelu proti Kolínu, v němž vsítil jednu z pěti kališnických branek. Z výhry i branky měl velkou radost. Už je proto, že Kolín pro něj byl speciálním soupeřem. „Z gólu mám velikou radost i přece jenom je to Kolín kde jsem hokejově vyrůstal

sobota 18. 9. 2021

Velké drama a triumf! Stadion proti Kolínu urval třetí výhru sezony

Skvělá práce. Kališníci se proti Kolínu bili jako lvi a i když kozlové zdatně vzdorovali a v zápase dokázali dvakrát vyrovnat, Stadion nakonec dvěma góly v závěrečném dějství rozhodl o triumfu 5:3. Ze třetího duelu Chance ligy tak vytěžil třetí vítězství. Dvěma trefami zazářil Lukáš Válek, po jednom gólu přidali Lukáš Pajer, Riku Sihvonen a Jaroslav Kracík.

sobota 18. 9. 2021

Jsem rád, že nám začaly padat góly v přesilovkách, hlásí Lukáš Válek

Důležitou součástí vítězného týmu v utkání s Kolínem byl útočník Lukáš Válek, který se podepsal pod dva litoměřické góly. U prvního jako samotný střelec, u druhého pak jako první asistent. Navíc se díky oběma těmto trefám dostali kališníci dvakrát do vedení. „Vzhledem k vypjatosti soutěže v letošní sezoně nám dosavadní bodování v každém zápasu hodně pomohlo,“ řekla litoměřická dvaadvacítka.

pátek 17. 9. 2021

Po týdnu znovu doma. Stadion vyzve v Kalich Areně Kolín

Kališníkům se ostrý start sezony podařil na výbornou a ze dvou úvodních zápasů vydolovali pětibodový zisk. Dosavadní výsledky tak řadí Stadion na třetí příčku tabulky. Teď leží před týmem kapitána Výtiska další výzva – třetí triumf v řadě. Do Kalich Areny navíc dorazí dvanáctý Kolín, který ještě nevyhrál. Kdo se bude radovat?

čtvrtek 16. 9. 2021

Sestřih 2. kola Chance ligy: Benátky n. J. - Litoměřice (1:3)

Kališníci nezaváhali ani na venkovním ledě a zvítězili i ve druhém kole Chance ligy. Po úvodní bezbrankové třetině načal cestu za výhrou Riku Sihvonen, který následně ještě navýšil těsný náskok. Třetí gól přidal Přemysl Svoboda. Benátky sice v závěrečném dějství snížily, Stadion si ale náskok pohlídal a zaslouženě vybojoval tři body.

středa 15. 9. 2021

Druhý zápas, druhá výhra! Stadion porazil Benátky

Stadion svůj první venkovní duel v nové sezoně zvládl na jedničku a porazil Benátky 3:1. Gólově pomohl k vítězství Riku Sihvonen, který vsítil dvě branky. Jednu trefu pak zapsal Přemysl Svoboda. Kališníci tak oplatili Středočechům dvě porážky z přípravy a poprvé v soutěžním ročníku vyhráli za tři body.

úterý 14. 9. 2021

Třeťáci a čtvrťáci si užili turnaj v Kalich Areně! Se soupeři poměřili síly ve streetballu a minihokeji

Jeden z posledních předsezonních turnajů odehráli hráči třetí a čtvrté třídy, kteří se v domovské Kalich Areně představili proti ústeckému Slovanu a teplickým Huskies. Oba litoměřické celky, modrý i oranžový, poměřily své síly se soupeři ve streetballu a v minihokeji.