Archiv

úterý 30. 11. 2021

Sestřih zápasu 29. kola Chance ligy: Slavia - Litoměřice 1:6

Stadion absolvoval po bitvě ve Vsetíně další venkovní zápas. Tentokrát vyrazil na led pražské Slavie a už v první třetině vstřelil soupeři tři branky. Domácí sice zásluhou Brože dokázali snížit, kališníci ale zareagovali dalšími třemi trefami a vyhráli 6:1. Dvěma góly se blýskl Jaroslav Kracík.

Souhrn mládeže: Dlouhé boje dorostu a 9. třídy, vítězství ale nepřišlo

Za poslední víkend se litoměřická mládež musela potýkat s velkou marodkou, proto také nehráli junioři a osmáci jeli do Děčína v poněkud okleštěné sestavě. Zbytek týmů ale do svých zápasů nastoupil. Nejvíce se dařilo dorostu a 9. třídě, které nechaly své zápasy dojít až do nájezdů, resp. prodloužení. V obou případech byl ale úspěšnější soupeř. Ostatní bohužel na body nedosáhli.

Litoměřice jedou na vítězné vlně. Poradí si i s Porubou?

Kališníky čeká další domácí utkání, přivítají na domácím ledě hokejisty Poruby. Ti mají za sebou sobotní těsnou prohru s Vrchlabím. Naopak Stadion v sobotu vyhrál na Lapači a v pondělí válel proti pražské Slavii. Podaří se svěřencům trenérů Bruka a Tvrzníka protáhnout sérii na šest výher v řadě?

pondělí 29. 11. 2021

Nezastavitelná mašina! Stadion sestřelil Slavii šesti góly

Tak to byla nádhera. Stadion si v předehrávce 29. kola Chance ligy proti pražské Slavii vypracoval už v první třetině tříbrankový náskok, který postupně navyšoval a udržel až do konce zápasu. Nakonec slávisty kališníci porazili vysoko 6:1.

neděle 28. 11. 2021

Sestřih zápasu 24. kola Chance ligy: Vsetín - Litoměřice 4:5sn

Byl to parádní zápas plný gólů. Přestože kališníci vedli od startu druhé třetiny nad Vsetínem 2:1, dokázali domácí vývoj skóre dorovnat a následně otočit. Stadion pak pokaždé smazal náskok soupeře a duel dospěl do prodloužení a následných nájezdů. V nich byli lepší kališníci a odvezli z Lapače triumf 5:4.

Další venkovní zápas! Stadion míří na Slavii

Po vítězném dramatu ve Vsetíně míří Stadion opět na venkovní kluziště, kde se utká se Slavií. Sešívaní v předchozím zápase přemohli Jihlavu a posunuli se tak na sedmé místo prvoligové tabulky. Jediný vzájemný zápas této sezony kališníci zvládli a proti Pražanům budou chtít natáhnout svoji vítěznou sérii na pět utkání. Zapíše Stadion pátou výhru v řadě?

sobota 27. 11. 2021

Skvostný závěr a skalp Vsetína! Stadion na Lapači vyhrál po nájezdech

Infarktové drama se sladkou tečkou. Takový byl kališnický zápas ve Vsetíně, kde Stadion zvítězil 5:4 po samostatných nájezdech. Přestože si Valaši na začátku vypracovali těsný náskok, Litoměřičtí brzy otočili vývoj. Domácí celek následně přidal dvě trefy a byl na koni. Po střeleckých hodech na konci třetí třetiny duel skončil 4:4 a po bezbrankovém prodloužení rozhodly hokejové „penalty“. V nich zapsal vítězný zásah Lukáš Válek a Stadion dobyl Lapač.

pátek 26. 11. 2021

Do Litoměřic se vrací Jaroslav Kracík, obranu vyztuží další staronová tvář

Stadion doplňuje kádr o dva staronové hráče. Z Karlových Varů se vrací Jaroslav Kracík, který s týmem absolvoval přípravu a začátek této sezony Chance ligy. Obranné řady pak vyztuží Karel Klikorka, jenž v Litoměřicích působil předloni v rámci projektu Dukla.