Archiv

sobota 25. 9. 2021

Kalich Arena zůstává nedobyta! Stadion porazil Kadaň

Do Litoměřic v rámci pátého kola zavítala poslední Kadaň. Kališníci za výhrou vykročili již v první třetině, ve které se prosadili Chlubna a Sihvonen. Stadion vývoj zápasu kontroloval a po gólech Jebavého a Sihvonena svítilo na tabuli skóre čtyři nula. Trhači v závěru sice korigovali skóre, na body to ale již nestačilo.

Gólový debutant Chlubna: Branka mi moc pomohla. Jsem rád, že jsem přispěl k výhře

Za Stadion odehrál teprve první zápas a hned při svém debutu skóroval. Talentovaný útočník Tomáš Chlubna se nového prostředí nezalekl a v 11. minutě poslal nekompromisně kotouč do sítě. Z premiérového zásahu za Litoměřice měl osmnáctiletý forvard velkou radost. Obzvlášť když si zahrál teprve druhý soutěžní zápas nové sezony. „Určitě mi to takhle na začátku moc pomohlo. Ulevilo se mi a za gól jsem moc rád. Musím se do toho ale ještě víc dostat,“ přiznal mládežnický reprezentant.

pátek 24. 9. 2021

Nadšení, radost a dětský smích. Jaký byl v Kalich Areně Týden hokeje?

Stadion se již tradičně zapojil do akce Pojď hrát hokej, na kterou zavítala ve čtvrtek 23. září do Kalich Areny řada dětí. Všechny si mohly vyzkoušet, jaké to je být hokejistou nebo hokejistkou. Pod dohledem trenérů a hráčů A týmu tak zažili kluci a holky moc pěkné hokejové odpoledne.

čtvrtek 23. 9. 2021

Sestřih 4. kola Chance ligy: Šumperk - Litoměřice (4:3p)

Stadion dokázal v Šumperku dvakrát vyrovnat a dotáhnout i dvoubrankové manko, přesto nakonec prohrál. Díky velké bojovnosti sice kališníci dovedli venkovní duel s Draky až do prodloužení, v něm už jim však došly síly a po Kratochvílově vítězné brance museli svěřenci trenérů Bruka a Tvrzníka kousat prohru. Vyválčili ale cenný bod a zůstávají na předních příčkách ligové tabulky.

V Kalich Areně proběhl Týden hokeje! Hokejové odpoledne se povedlo

Ve čtvrtek 23. září proběhl na ledové ploše Kalich Areny tradiční Týden hokeje. Náborová akce projektu Pojď hrát hokej tentokrát přilákala 19 dětí, které si společně s trenéry a vybranými hráči A týmu užily na ledě i mimo něj spoustu zábavy i legrace. Dvouhodinový program malí sportovci a sportovkyně načali registrací. Poté si vyzkoušeli míčové hry v tělocvičně, opičí dráhu, přeskakování překážek či kotrmelce. Vrcholem akce však byly první krůčky na bruslích a „ledové“ hry pod vedením mládežnických koučů. Dětem navíc s bruslením pomáhali Jan Výtisk, Jan Holý, Lukáš Pajer, Jan Smola a Jakub Černohorský. Kdo se akce zúčastnil, rozhodně nelitoval. Rodiče i děti zažili moc příjemné odpoledne.

Do Kalich Areny zavítají kadaňští Trhači, vrátí se Stadion na vítěznou vlnu?

Před Stadionem leží další domácí výzva. V Kalich Areně, kde ještě kališníci neprohráli, přivítají poslední Kadaň, která letos ještě nevyhrála. Zatímco Litoměřičtí chtějí po ztrátě v Šumperku znovu naplno bodovat, Trhači hodlají vybojovat první triumf sezony. Podaří se svěřencům trenérů Bruka a Tvrzníka potvrdit roli favorita a získat do tabulky pravdy další důležité body?

středa 22. 9. 2021

Bitva až do konce! Stadion veze ze Šumperka cenný bod

Stadion proti Drakům ve velkém boji vyválčil bod. Přestože kališníci celý zápas museli dotahovat skóre, do poslední chvíle se nevzdali a nakonec padli až v prodloužení. Gólově se prosadil Josef Koláček, jenž vyrovnával na 1:1. Poté se trefili Ondřej Procházka a Martin Kadlec. O triumfu domácích rozhodl Petr Kratochvíl.

úterý 21. 9. 2021

Stadion vyráží do Šumperka! Podaří se kališníkům udržet neporazitelnost?

Kališníci ve středu vyrazí do dalekého Šumperka změřit síly s místními Draky. Svěřenci trenérů Bruka a Tvrzníka v letošní sezoně už třikrát zvítězili. Šumperk také z žádného utkání nevyšel bodově naprázdno. Podaří se Litoměřicím potvrdit dosavadní neporazitelnost?