Archiv

pondělí 5. 12. 2022

Obránce Holý o Přerovu: Vyhráli jsme díky bojovnosti, ale musíme zapracovat na koncovce

Kališníci za sebou mají náročný víkend, v sobotu odehráli utkání proti Frýdku-Místku, které dospělo až do prodloužení, v neděli nastoupili proti Přerovu, nad nímž také zvítězili. „Unavení jsme nebyli, navíc soupeř na tom byl úplně stejně jako my,“ komentovala dvouzápasový víkend litoměřická sedmašedesátka.

Sestřih zápasu 27. kola Chance ligy: Litoměřice - Přerov 2:1

Kališníkům se dařilo i ve druhém domácím zápase, když tentokrát porazili Přerov. Do branky soupeře se trefili Josef Koláček a Lukáš Válek a Stadion triumfoval 2:1.

neděle 4. 12. 2022

Druhý zápas, druhá výhra! Stadion doma srazil i Přerov

Stadion dokázal zvítězit podruhé v řadě na domácím ledě. Po Frýdku kališníci udolali i Přerov a berou další důležité body do tabulky pravdy. Zubry Litoměřičtí skolili dvěma góly Josefa Koláčka a Lukáše Válka a natáhli sérii výher už na tři utkání.

Bek Šedivý po výhře: První gól? Doufám, že nebyl poslední. Přerov? Musíme zlepšit obětavost, přiznal

Za Stadion už naskočil do více než desítky utkání, až v tom s pořadovým číslem třináct se dočkal a vstřelil svou premiérovou branku v kališnickém dresu. A nebyla ledajaká. Obránce Jakub Šedivý díky ní zajistil Litoměřicím výhru v prodloužení a výrazně přispěl k zisku dvou bodů. Z důležité trefy měl talentovaný zadák velkou radost a zadoufal, že přibydou i další.

Úspěšný víkend! Pět bodů je super, hlásí útočník Koláček

Útočník Josef Koláček se před domácími fanoušky vyznamenal a vstřelil jednu ze dvou branek do sítě Přerova. Stadion i díky jeho příspěvku vyhrál 2:1 a získal do tabulky tři body. Mladý forvard tak měl dvojnásobnou radost.

sobota 3. 12. 2022

To bylo drama! Stadion setnul Frýdek v prodloužení. Rozhodl Šedivý

Stadion si může odškrtnout v seznamu dvou zápasů za jeden víkend první položku. V Kalich Areně porazil Frýdek 2:1 a bere dva body za triumf v prodloužení. Ten kališníkům vystřelil mladý obránce Jakub Šedivý, který tak zapsal i svou první trefu za Litoměřice.

Sestřih zápasu 26. kola Chance ligy: Litoměřice - Frýdek-Místek 2:1p

Stadion si v prvním ze dvou víkendových utkání na domácím ledě vyšlápl na Frýdek a zvítězil 2:1 v prodloužení. O první branku se postaral Filip Kuťák už v první třetině, hosté pak chvíli před koncem vyrovnali a duel dospěl do prodloužení. V něm strhl výhru na stranu kališníku svou první trefou v litoměřickém dresu Jakub Šedivý.

pátek 2. 12. 2022

Náročný víkend pokračuje, Stadion v rodinném zápase přivítá Přerov

Po těsném sobotním vítězství nad Frýdkem-Místkem čeká hned následující den kališníky další utkání, tentokrát pod Radobýl zavítá Přerov. Rodinné utkání začne o hodinu dříve, než je v Kalich Areně zvykem a přijde i Mikuláš. Pro rodiče s dětmi bude navíc připravená přestávková soutěž.