Archiv

   
pátek 12. 8. 2022

Klasický první zápas, trošku šlamastyka. Pak se to začalo zlepšovat, řekl o vítězné bitvě střelec Válek

Kališníci odstartovali sérii přípravných zápasů vítězstvím nad Kolínem a jednou z hlavních postav zápasu byl Lukáš Válek, který zaznamenal jednu branku a navíc rozhodl o triumfu proměněným samostatným nájezdem. Zkušený forvard po zápase přiznal, že se jednalo o klasický první duel. "První třetina byla špatná, pak se to začalo zlepšovat," uvedl forvard druhé formace.

čtvrtek 11. 8. 2022

Bitka, góly i nájezdy. Litoměřice na úvod přípravy porazily Kolín

Dramatický zápas s úspěšným koncem. Takový byl úvodní přípravný zápas Litoměřic. Kališníci ve svém prostředí hostili Kolín, který dvakrát dokázal dotáhnout jednobrankovou ztrátu. Stadion vyhrál 3:2 po samostatných nájezdech, o branky se za domácí postarali Lukáš Válek a Jan Výtisk. Prvně jmenovaný navíc rozhodl nájezdy.

čtvrtek 11. 8. 2022

Už jsme byli natěšení. Jsme rádi, že jsme to zvládli, hlásí útočník Ramik

Stadion si v prvním duelu přípravy před novou sezonou došel pro vítězství a jedním z hráčů, kteří se zapsali do statistik, byl i mladý útočník Michal Ramik. Ten přihrál kapitánu Janu Výtiskovi na druhou kališnickou trefu a pomohl tak k triumfu 3:2 na nájezdy. Jak sám přiznal, hrát zápas po dlouhé pauze bylo hodně náročné, ale všichni už podle něj byli natěšení.

středa 10. 8. 2022

Série přípravných zápasů je tady! Stadion ji načne proti Kolínu. S jakými soupeři se utká?

Hokejisty Litoměřic čeká před startem Chance ligy osm přípravných zápasů. Stadion nastoupí proti šesti odlišným soupeřům. Zajímavé budou především duely proti Sokolovu, extraligovým Karlovým Varům nebo generálka proti Ústí nad Labem.

pátek 5. 8. 2022

Staň se hokejovým rozhodčím! Český hokej spouští náborovou kampaň. I ty můžeš pískat hokej

Jsi chlapec nebo dívka? Baví tě lední hokej a chceš se stát jeho součástí? Nyní máš jedinečnou šanci rozšířit řady rozhodčích ledního hokeje a s každým zápasem prožívat nezapomenutelné zážitky. Český hokej ve spolupráci s krajskými pracovišti pořádá nábory pro rozhodčí, kteří mají zájem řídit utkání přímo na ledě nebo kteří chtějí doplnit týmy v boxu rozhodčích (zapisovatel, časoměřič, hlasatel a podobně).

středa 3. 8. 2022

Martin Böhm: Hrát v Kanadě je neskutečná životní zkušenost

V loňské sezoně odehrál patnáct zápasů za Winnipeg Ice v kanadské Western Hockey League. Po zranění a návratu naskočil na led mezi kališníky. „Po mém zranění, problémy s vízy a odjezdem zpět jsem chtěl hlavně hrát a jsem moc rád, že se ozval právě Stadion. Byl to super konec sezony, který jsem si užil. Jsem rád, že jsem mohl být součástí týmu, který vyhrál celou základní část a celkově to bylo po těžkém začátku v Kanadě a zranění vysvobození," komentoval závěr sezony mladý bek. Jak se liší kanadský hokej od českého a dokáže si představit život v zámoří?

pondělí 1. 8. 2022

Stadion má za sebou první týden na ledě. Na přípravu už se všichni těšili

Kališníci před týdnem odstartovali po letním volnu přípravu na ledě, která vyvrcholí sérií přátelských utkání. I když hráči přiznali, že úvod nebyl vůbec jednoduchý, na tréninky už se všichni moc těšili a postupně se dostávají do formy.

pátek 29. 7. 2022

Josef Jícha: Litoměřice jsem si oblíbil. Je to super město a máme tu skvělou partu

Není mnoho hokejistů, ke kterým označení Severočech pasuje přesněji. Pětadvacetiletý Josef Jícha spojil dosavadní část kariéry s tímto regionem. Od sezony 2018-2019 nastupuje za Stadion Litoměřice a v tomto klubu oceňuje především partu v kabině a roli, kterou od trenérů dostává.