24. 10. 2022 | Martina Kramerová

Přijďte ve čtvrtek 24. listopadu do Kalich Areny na akci Týden hokeje

Ve čtvrtek 24. 11. 2022 od 16:00 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Stadion Litoměřice ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na ledě Kalich Areny akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy! Akce se zúčastní i čtyři hráči A týmu - Jan Holý, Josef Jícha, Tomáš Král a Jakub Šedivý.

Online registrace zde

Novinkou je, že registrace letos nově probíhá online (prostřednictvím mobilních telefonů). Abyste si ji ulehčili, můžete se registrovat své děti už teď z pohodlí domova. Odkaz najdete výše. Registrace je nutná k tomu, aby mohly děti čerpat všechny výhody akce. Pokud se nechcete registrovat dopředu, můžete tak učinit i přímo při akci (rovněž pomocí mobilního telefonu).
Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou.

Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na Miroslava Kejmara (m.kejmar@hclitomerice.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete ZDE.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná poosmé po celé České republice a celkově už podesáté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.