TV STADION

TV Stadion
12. 8. 2022

Útočník Lukáš Válek po prvním přípravném zápase proti Kolínu

Kališníci odstartovali sérii přípravných zápasů vítězstvím nad Kolínem a jednou z hlavních postav zápasu byl Lukáš Válek, který zaznamenal jednu branku a navíc rozhodl o triumfu proměněným samostatným nájezdem. Zkušený forvard po zápase přiznal, že se jednalo o klasický první duel. "První třetina byla špatná, pak se to začalo zlepšovat," uvedl forvard druhé formace.

TV Stadion
1. 8. 2022

Stadion má za sebou první týden na ledě. Na přípravu už se všichni těšili

Kališníci před týdnem odstartovali po letním volnu přípravu na ledě, která vyvrcholí sérií přátelských utkání. I když hráči přiznali, že úvod nebyl vůbec jednoduchý, na tréninky už se všichni moc těšili a postupně se dostávají do formy.

TV Stadion
26. 5. 2022

Už je čas! Neváhejte a přijďte si koupit permici na novou sezonu

Nová sezona je sice ještě daleko, Stadion už přesto odstartoval prodej permanentních vstupenek. Neváhejte a pořiďte si včas tu svou, abyste si zajistili své místo v Kalich Areně. Více informací zjistíte v článku na našem webu.

TV Stadion
26. 5. 2022

TV Stadion
16. 3. 2022

Sestřih 4. zápasu čtvrtfinále: Prostějov - Litoměřice 6:5p

Stadion nastoupil i do druhého duelu na ledě Prostějova v oslabené sestavě. Virózou zdecimovaní kališníci přesto s Jestřáby drželi krok až do prodloužení. Nejprve umazali tříbrankový náskok soupeře a v samotném závěru při hře bez brankáře srovnali na 5:5. Divokou přestřelku však po gólu z nastavení opanovali domácí a radují se z postupu.

TV Stadion
15. 3. 2022

Sestříh 3. zápasu čtvrtfinále: Prostějov - Litoměřice 6:5

Stadion naskočil do třetí čtvrtfinálové bitvy proti Prostějovu v zúžené sestavě, v níž chybělo hned osm hráčů. Kvůli nemoci do duelu nezasáhli Ondřej Procházka, Riku Sihvonen, Martin Kadlec, Josef Koláček, Šimon Sklíba, Jan Holý, Karel Klikorka a Petr Kuboš. I přesto byli kališníci pro Jestřáby velmi nebezpečným soupeřem. Nakonec ale padli těsně 6:5.

TV Stadion
12. 3. 2022

Sestřih 2. zápasu čtvrtfinále: Litoměřice – Prostějov 7:3

Stadion ve druhé čtvrtfinálové bitvě zabral a vyrovnal sérii proti Prostějovu na 1:1. Přestože se Jestřábi ujali vedení, dokázali kališníci po necelé minutě srovnat. Poté si dokonce vypracovali náskok, který udrželi až do závěrečné sirény. Moravany nakonec porazili 7:3. Dvěma góly se blýskli Martin Procházka a Lukáš Válek, po jedné trefě přidali Josef Koláček, Jiří Ticháček a Ondřej Procházka.