TV STADION

5. 12. 2022

Sestřih zápasu 27. kola Chance ligy

Kališníkům se dařilo i ve druhém domácím zápase, když tentokrát porazili Přerov. Do branky soupeře se trefili Josef Koláček a Lukáš Válek a Stadion triumfoval 2:1.

5. 12. 2022

Útočník Josef Koláček po vítězství nad Přerovem

Útočník Josef Koláček se před domácími fanoušky vyznamenal a vstřelil jednu ze dvou branek do sítě Přerova. Stadion i díky jeho příspěvku vyhrál 2:1 a získal do tabulky tři body. Mladý forvard tak měl dvojnásobnou radost.

3. 12. 2022

Sestřih zápasu 26. kola Chance ligy: Litoměřice - Frýdek-Místek 2:1p

Stadion si v prvním ze dvou víkendových utkání na domácím ledě vyšlápl na Frýdek a zvítězil 2:1 v prodloužení. O první branku se postaral Filip Kuťák už v první třetině, hosté pak chvíli před koncem vyrovnali a duel dospěl do prodloužení. V něm strhl výhru na stranu kališníku svou první trefou v litoměřickém dresu Jakub Šedivý.

1. 12. 2022

Sestřih zápasu 25. kola Chance ligy: Třebíč - Litoměřice 2:4

Stadion po týdenní pauze vyrazil na led Třebíče a proti Horácké Slavii se vyznamenal. Kališníci nasázeli soupeři čtyři branky a zvítězili 4:2. Navíc přetnuli sérii domácích výher třebíčského celku, která trvala od začátku sezony.

27. 11. 2022

Pojď hrát hokej, 24. 11. 2022

Ve čtvrtek 24. listopadu na ledové ploše Kalich Areny proběhl tradiční Týden hokeje. Náborová akce projektu Pojď hrát hokej tentokrát přilákala 36 dětí, které si společně s trenéry a vybranými hráči A týmu užily na ledě i mimo něj spoustu výborné zábavy i legrace. Dvouhodinový program malí sportovci a sportovkyně načali registrací. Poté si vyzkoušeli míčové hry v tělocvičně, opičí dráhu, válení sudů či kotrmelce. Vrcholem akce však byly první krůčky na bruslích a „ledové“ hry pod vedením mládežnických koučů. Dětem navíc s bruslením pomáhali čtyři hráči A týmu - Josef Jícha, Jan Holý, Jakub Šedivý a Tomáš Král. Kdo se akce zúčastnil, rozhodně nelitoval. Rodiče i děti zažili moc příjemné odpoledne.

24. 11. 2022

Sestřih zápasu 23. kola Chance ligy: Litoměřice - Prostějov 1:3

Stadion na domácím ledě neprodloužil sérii výher, která trvala čtyři zápasy. V Kalich Areně totiž podlehl Prostějovu, jenž zvítězil 3:1. I když kališníci vstřelili úvodní branku, soupeř pak dvěma trefami otočil skóre. Na závěr přidali Jestřábi ještě zásah do prázdné klece a odvezli si triumf.

24. 11. 2022

Útočník Petr Ton po porážce s Prostějovem

Proti Prostějovu odehrál páté utkání v dresu Stadionu a vstřelil Jestřábům svou první branku v Chance lize i v seniorském hokeji. Jeho gólový příspěvek ale na vítězství nakonec nestačil. Proč se kališníkům proti Prostějovu nedařilo a v čem byl soupeř lepší?