TV STADION

19. 9. 2021

Sestřih 3. kola Chance ligy: Litoměřice - Kolín 5:3

Osmibranková přestřelka s Kolínem skončila pro Stadion vítězně a kališníci potřetí v sezoně zapsali triumf. Úvodní branku zápasu vstřelil v závěru první třetiny Jaroslav Kracík a o chvíli později navýšil vedení na 2:0 Lukáš Pajer, hosté pak dokázali srovnat. Na góly Lukáše Válka, Josefa Koláčka a Riku Sihvonena už však nedokázali patřičně zareagovat a Litoměřice tak vyhrály 5:3.

16. 9. 2021

Sestřih 2. kola Chance ligy: Benátky n. J. - Litoměřice (1:3)

Kališníci nezaváhali ani na venkovním ledě a zvítězili i ve druhém kole Chance ligy. Po úvodní bezbrankové třetině načal cestu za výhrou Riku Sihvonen, který následně ještě navýšil těsný náskok. Třetí gól přidal Přemysl Svoboda. Benátky sice v závěrečném dějství snížily, Stadion si ale náskok pohlídal a zaslouženě vybojoval tři body.

12. 9. 2021

Sestřih 1. kola Chance ligy: Litoměřice - Frýdek-Místek (4:3p)

Vyrovnaná bitva se šťastným koncem. Stadion se rval v 1. kole Chance ligy o každý centimetr ledu a po základní hrací době se s Frýdkem rozešel smírně 3:3. O vítězi duelu tak muselo rozhodnout prodloužení, které rozsekl kapitán Jan Výtisk. Kromě něj se trefili ještě Martin Kadlec, Josef Jícha a Jan Smola. Kališníci tak na úvod ligy urvali dva body.

12. 9. 2021

Kapitán Výtisk: Strašně těžké utkání. Výhra je hodně cenná

Takhle hraje kapitán. Obránce Jan Výtisk to vzal v úvodním duelu sezony na sebe a v prodloužení bitvy s Frýdkem vystřelil kališníkům triumf. Po vítězném utkání přiznal, že dobrý start sezony byl hodně důležitý. Zároveň však připomněl, že Stadion má herně ještě hodně na čem pracovat. „Strašně těžké utkání. Frýdek hrál dobře dozadu, my se málo prosazovali a málo jsme stříleli, takže je pro nás vítězství vynikající,“ uvedl zkušený bek.

2. 9. 2021

Stadion představuje dresy na novou sezonu 2021/2022

Do nové sezony v novém! Stadion se v generálce na Chance ligu představí ve zbrusu nových dresech, ve kterých budou kališníci hrát v nadcházejícím soutěžním ročníku. Na ledě se mohou objevit v jedné ze tři sad - bílé, oranžové nebo modré. V domácích zápasech budou nastupovat v modrých dresech a ve venkovních v oranžových nebo bílých, a to v závislosti na barvách trikotů soupeře. A jak samotné dresy vypadaji? Podívejte se na video.

5. 5. 2021

Sportujeme s kališníky! Takhle probíhal první trénink

V úterý 4. května se uskutečnil první trénink v rámci akce Sportujeme s kališníky. Na sportovní hřiště u krytého bazénu v Litoměřicích mohly přijít děti od 4 do 8 let, aby si zasportovaly pod vedením mládežnických trenérů Stadionu. Děti, které přišly, si užily parádní sportovní program - vyzkoušely si třeba obratnost, lehkou atletiku a různé hry.

Tréninky budou pravidelně probíhat i nadále, a to vždy v úterý a ve čtvrtek od 16:00. Tak neváhejte a přiveďte své děti. Těšíme se na vás!

Music: www.bensound.com

30. 4. 2021

Sportujeme s kališníky! Stadion zve děti na zajímavou akci

Nazujte tenisky a pojďte si s námi zasportovat na čerstvý vzduch! Stadion připravil pro děti od 4 do 8 let unikátní akci. Kvůli epidemii koronaviru a přísným opatřením nebylo takřka možné, aby děti v uplynulých měsících vyrazily za sportem. Ted ale mají jedinečnou možnost se znovu pořádně rozhýbat. Trenéři litoměřické mládeže pro děti připravily zajímavý program. Začínáme v úterý 4. května v 16:00. Že nehrajete hokej a nejste součástí klubu? Nevadí! Každý, kdo si chce zasportovat a hýbat se, je vítaný. Tak neváhejte a vyrazte se Stadionem za sportem.