TV STADION

TV Stadion
9. 4. 2024

Ohlédnutí za zakončením sezony 2023/24 🤩 Děkujeme všem hráčům a fanouškům za krásné odpoledne 🫶🏻

TV Stadion
1. 4. 2024

Kapitán Jiří Jebavý po posledním utkání sezony 2023/24

Po prohraném posledním semifinále bylo z kapitána A týmu Jiřího Jebavého cítit zklamání. Přiznal, že nakonec přece jen nejspíše rozhodly zkušenosti, které Berani měli. Celkové třetí místo je ale nejlepším výsledkem klubu v jeho historii a i to si moc dobře uvědomuje. Co vzkázal fanouškům a jaké pro něj bylo působit v roli kapitána?

TV Stadion
27. 3. 2024

Sestřih 5. semifinále play-off Chance ligy 2023/24: LTM - ZLN (4:1)

Mečbol na straně Litoměřic! Kališníci ve vyprodané Kalich Areně nedali Beranům šanci a ve Zlíně budou hrát o postup do finále play-off Chance ligy. Stadion se hned v první třetině ujal vedení, dvěma brankami se blýskl Kale Costa a kališníci slaví výhru 4:1.

TV Stadion
27. 3. 2024

Rozhovor s Kalem Costou po pátém semifinále play-off Chance ligy

V pátém semifinále kališníci předvedli skvělý výkon, před vyprodanou Kalich Arenou porazili Zlín 4:1 a vybojovali v sérii mečbol. Dvěma brankami k výsledku přispěl i mladý Australan Kale Costa, který chválil nejen týmový výkon a Oldřicha Cichoně, ale také fanoušky.

TV Stadion
25. 3. 2024

Sestřih 4.semifinále play-off Chance ligy 2023/24: ZLN - LTM (3:2 pp)

Kališníci ve čtvrtém zápase semifinálové série padli 2:3 po prodloužení a série se tak přesouvá za vyrovnaného stavu opět do Litoměřic. Stadion se dokázal ve třetí třetině vrátit do zápasu, když se dvakrát trefil Filip Kuťák, avšak v prodloužení rozhodl domácí Sadovikov.

TV Stadion
25. 3. 2024

Rozhovor s Filipem Kuťákem po 4. semifinále play-off Chance ligy

Stadion ve čtvrtém semifinálovém zápase nestačil na Zlín a prohrál 2:3 po prodloužení. Tři vteřiny před koncem vykřesal naději útočník Filip Kuťák, který srovnal skóre. V rozhovoru se rozpovídal o zápasech, divácích nebo o své střelecké formě.

TV Stadion
24. 3. 2024

Sestřih 3. semifinále play-off Chance ligy: ZLN - LTM (1:5)

Kališníci ve třetím semifinále play-off Chance ligy podali skvělý výkon a vzali si zpět vedení v sérii! Stadion šel do vedení zásluhou využité přesilovky a náskok už nepustil. Hattrickem se blýskl Filip Kuťák, dvěma brankami přispěl Lukáš Plos a Litoměřice na horké zlínské půdě jasně zvítězily 5:1.