TV STADION

30. 11. 2021

Sestřih zápasu 29. kola Chance ligy: Slavia - Litoměřice 1:6

Stadion absolvoval po bitvě ve Vsetíně další venkovní zápas. Tentokrát vyrazil na led pražské Slavie a už v první třetině vstřelil soupeři tři branky. Domácí sice zásluhou Brože dokázali snížit, kališníci ale zareagovali dalšími třemi trefami a vyhráli 6:1. Dvěma góly se blýskl Jaroslav Kracík.

28. 11. 2021

Sestřih zápasu 24. kola Chance ligy: Vsetín - Litoměřice 4:5sn

Byl to parádní zápas plný gólů. Přestože kališníci vedli od startu druhé třetiny nad Vsetínem 2:1, dokázali domácí vývoj skóre dorovnat a následně otočit. Stadion pak pokaždé smazal náskok soupeře a duel dospěl do prodloužení a následných nájezdů. V nich byli lepší kališníci a odvezli z Lapače triumf 5:4.

25. 11. 2021

Sestřih zápasu 23. kola Chance ligy: Litoměřice - Jihlava 5:1

Stadion si s Jihlavou nebral servítky ani na domácím ledě a po prvním triumfu na Vysočině porazil Duklu i v Kalich Areně. Na vítězství se gólově podíleli Marek Berka, Lukáš Válek, Josef Koláček, Josef Jícha a Martin Kadlec. Zásadní podíl na triumfu měl i brankář Tomáš Král, který za svá záda pustil jediný gól.

24. 11. 2021

Tomáš Král po vítězném zápase s Jihlavou

V zápase proti Jihlavě pochytal neskutečné množství střel a deptal hráče soupeře parádními zákroky. Nakonec sice jednou inkasoval, přesto byl Tomáš Král jedním z hlavních strůjců středeční výhry. Z důležitého triumfu tak měl velikou radost. „Porazili jsme silného soupeře. Vítězství si moc vážíme,“ uvedl v pozápasovém rozhovoru.

18. 11. 2021

Sestřih zápasu 21. kola Chance ligy: Litoměřice - Šumperk 5:3

Stadion se rychle oklepal z porážky v Kolíně a na domácí půdě proti Šumperku naplno bodoval. Draky kališníci skolili pěti brankami. Zazářil Martin Procházka, který v 60. minutě zkompletoval hattrick. Jeden gól zapsali Martin Kadlec a Marek Berka. Šumperk sice mocně dotahoval, nakonec si však odvezl prohru.

17. 11. 2021

Martin Kadlec po vítězném zápase se Šumperkem

V každém listopadovém duelu dal prozatím gól. Nejinak tomu bylo i proti Šumperku, kdy Martin Kadlec vsítil druhou branku Stadionu a pomohl k vítězství 5:3. Proti Drakům se mu navíc letos obzvlášť daří, v každém duelu s mužstvem z Jeseníků zapsal po dvou bodech za branku a nahrávku.

16. 11. 2021

Sestřih zápasu 20. kola Chance ligy: Kolín - Litoměřice 6:1

Stadion se po reprezentační pauze vydal do Kolína, kde se v rámci 20. kola střetl s místními kozly. Domácí byli posíleni o extraligové hráče partnerského Hradce Králové a dokázali kališníkům nastřílet šest branek. Litoměřice tak prohrály 1:6.