Archiv

V únoru 2015 vyšly tyto články:

Další stránky
12»
28.2.Přes všechnu snahu Litoměřice doma padly se SlovanemLTM - UNL 1:3, 37.kolo | Miroslav KejmarKališníci zaspali první třetinu a nechali si svého soka odskočit na rozdíl dvou branek. Zbylé dvě třetiny byli domácí jasně lepším týmem, ale ani to jim nestačilo na vyrovnání skóre, pouze na snížení, o které se dvanáct minut před koncem postaral Jan Kment. Pomyslný hřebíček do litoměřické rakve zatloukl Ondřej Kopta, který svým třetím zásahem v utkání zařídil výhru Slovanu 3:1. Poslední zápas ve skupině "O postup" čeká juniory v sobotu na ledě Písku.
25.2.Derby je tady! Do Litoměřic přijede SlovanLTM - UNL 1:3, 37.kolo | Miroslav KejmarDva zápasy zbývají do konce nadstavbové části a oba týmy mají zajištěný postup do play off. Z toho by se mohlo zdát, že zápas nebude mít ten správný náboj a o nic nepůjde, ale opak je pravdou. Přeci jen je to derby a oba celky si budou chtít zvýšit sebevědomí před vyřazovacími boji. Utkání začíná nezvykle v pátek v 16:45.
21.2.Junioři porazili Havlíčkův Brod a zajistili si účast v play off! LTM - HBR 5:1, 35.kolo | Miroslav KejmarLitoměřice přivítaly na svém poslední celek tabulky z Havlíčkova Brodu a cíl byl jasný, vyhrát. Výrazným faktorem tohoto utkání byly přesilové hry, Stadion využil tři ze šesti a zaslouženě vyhrál. O dva zásahy se postaral Vít Neruda, který zároveň vstřelil vítěznou branku a posunul svůj tým do další fáze soutěže, což bude play off. Ovšem ještě zbývají tři utkání do konce nadstavbové části, tím nejbližším je nedělní zápas v Sokolově.
21.2.Juniory čeká dlouhá cesta do Sokolova KVB - LTM 4:0, 36.kolo | Miroslav KejmarV pátek si junioři zajistili postup do vyřazovacích bojů a teď už můžou s chladnou hlavou "dohrát" poslední tři utkání. To první je čeká na ledě Karlových Varů B, které se pohybují na hranici postupu do play off. Energetici B tak určitě nebudou lehkým soupeřem, který odevzdá body zadarmo. Právě naopak budou chtít o to víc získat tři body pro sebe a postoupit do další fáze Ligy juniorů. Utkání začíná v neděli od 17 hodin.
17.2.Jihočeši nad síly litoměřických juniorůLTM - PIS 2:3, 33.kolo | Alexandr Stys

Své další utkání rozehráli litoměřičtí junioři proti Písku výborně a po celou dobu zápasu vedli brankou Filipa Šiknera. Ve druhé polovině třetí třetiny přidal další zásah Jaromír Chmel, ale Písek dokázal pohotově snížit a minutu před koncem dokonce vyrovnat stav zápasu. V samostatných nájezdech padla jediná branka, v páté sérii vítězství Jihočechů potvrdil Pokorný.

16.2.Boj o play off finišuje! Junioři hostí IHC PísekLTM - PIS 2:3, 33.kolo | Miroslav KejmarJuniorská nadstavba se chýlí k cíli a Stadion je na velmi dobré cestě do vyřazovacích bojů. Devítibodový náskok dává juniorům velkou šanci na postup do play off a následné boje o baráž extraligy. Hokejisté s kalichem na hrudi vyjedou na led v pondělí v 19:30 a za předpokladu výhry budou jednou nohou v další fázi soutěže.
16.2.S rolí kapitána mi pomáhala celá kabina, říká Martin NovákJan LuňáčekLetošní sezona kališníků utekla jako voda a je čas bilancovat. O prvním roce v roli kapitána týmu jsme si povídali s útočníkem Martinem Novákem. Martin patří ke stálicím celku Stadionu a zcela určitě má jeho slovo v kabině svou váhu. I když věkem poměrně mladý hráč, v dresu domácího celku působí od samých začátků bojů ve druhé lize a svými stabilními výkony přispěl i k postupu Stadionu do druhé nejvyšší hokejové soutěže. Céčko na svůj dres si určitě zasloužil.
12.2.Ani třetí zápas Stadion nezvládl. Sezóna litoměřickým hokejistům končí hodně brzoBNJ - LTM 3:1, 0.kolo | Alexandr Stys

Zaváhání z domácích zápasů proti Benátkám mohli litoměřičtí hokejisté napravit na ledě soupeře. To se jim však nepodařilo, domácí poslal do vedení Dlouhý už ve čtvrté minutě. Vyrovnat se podařilo Gorčíkovi, ale to bylo ze strany Kališníků v zápase vše. Benátky přidaly další dvě branky a potvrdily, že byly v předkole lepším týmem. Dobře rozjetou sezóna tak nakonec pro Stadion končí už v předkole vyřazovacích bojů.

11.2.Stadion na pokraji vyřazení. Třetí zápas na ledě Benátek může rozhodnoutBNJ - LTM 3:1, 0.kolo | Alexandr Stys

Nepříznivou bilanci jedou zvrátit hokejisté litoměřického Stadionu do Benátek nad Jizerou. Za stavu 0:2, kdy Litoměřice prohrály obě domácí utkání o gól. Kališníci teď musejí hodně zabrat, aby se jim podařilo vrátit sérii zpátky na sever Čech. Obě utkání v Benátkách tak musí Stadion vyhrát, což rozhodně nebude vůbec lehké. Čtvrteční zápas se hraje od 17:30.

9.2.Stadion prohrává v sérii 0:1. Nápravu může zajistit ve druhém domácím zápaseLTM - BNJ 2:3, 0.kolo | Alexandr Stys

První utkání předkola Litoměřice na domácím ledě nezvládly a s Benátkami prohrály 1:2. Druhý zápas série hrané na tři vítězství se hraje už zítra, opět v Kalich Areně. Stadionu bude určitě chybět útočník Jiří Rys, který po zákroku Ulrycha nedohrál zápas. Pokud chtějí Litoměřice pomýšlet na postup do playoff, musí zítra bezpodmínečně zabrat! Zápas se hraje od 18:00.

9.2.Kališníci jsou zápas od vyřazení. Do Benátek si nutně musí přijet pro dvě výhryLTM - BNJ 2:3, 0.kolo | Martina Válková

Stadion v druhém utkání s Benátkami zabral, náprava se přesto nekonala. Tentokrát se sice kališníci ujali vedení, soupeř ale stav nejdříve dorovnal, a poté otočil. Naději na vítězství dal necelé tři minuty před koncem vyrovnávacím gólem na 2:2 ještě Zdeněk Doležal, netrvalo však dlouho, a doufání Litoměřických v prodloužení definitivně ukončil benátecký Josef Skořepa. Pokud tedy Litoměřice chtějí sérii vrátit zpět do Kalich arény, musí v Benátkách dvakrát zvítězit.

8.2.Benátky urvaly první výhru v předkoleLTM - BNJ 1:2, 0.kolo | Alexandr Stys

Stadion nedokázal využít výhody domácího prostředí a ztratil první utkání proti Benátkám v poměru 1:2. Do vedení poslal hosty Jonák, díky využité přesilové hře. O vyrovnání se postaral Zdeněk Doležal a dlouho byl stav nerozhodný. Čtyři minuty před koncem základní hrací doby však o vítězství Benátek rozhodl Řípa.

7.2.Vyřazovací boje začínají! Litoměřice v předkole vyzvou dvakrát Benátky nad JizerouLTM - BNJ 1:2, 0.kolo | Alexandr Stys

Základní část první hokejové ligy skončila a na řadě jsou vyřazovací boje playoff. Nejprve však Stadion musí přejít přes předkolo, ve kterém vyzve tým od řeky Jizery. Po základní části osmé Litoměřice sehrají na domácím ledě dvě utkání s devátými Benátkami jíž tuto neděli a pondělí. Vzájemná bilance v základní části je vyrovnaná, každý z týmů vyhrál dva zápasy. Přijďte podpořit kališníky v nedělním utkání od 17:00 do Kalich Areny.

7.2.Stadion narazí v předkole na BenátkyRedakceNěkolikrát mohli rozhodnout o přímém postupu do play – off, ale to se jim nepodařilo. Nakonec skončili hokejisté prvoligového Stadionu Litoměřice po základní části na osmé příčce a v předkole si to rozdají s Benátkami.
6.2.Jaroslav Kalla má nejvíce přihrávek v I. lizeKlubÚtočník Jaroslav Kalla přihrál na nejvíce branek v celé základní části I. ligy. Počet gólových přihrávek se zastavil na čísle 48 a tím pokořil českobudějovického Josefa Straku o jednu přihrávku. K tomuto počtu přidal ještě 12 branek a se 60 body z 52 utkání obsadil 5. místo v kanadském bodování I. ligy.
4.2.Stadion promarnil dvoubrankové vedení v Českých Budějovicích a bude hrát předkolo playoffCEB - LTM 3:2, 52.kolo | Alexandr Stys

Fantastický vstup a hořký konec mělo utkání v Českých Budějovicích. Stadion se dostal do rychlého vedení zásluhou Vítězslava Bílka a na rozdíl dvou branek zvyšoval David Dvořáček proměněným trestným střílením. Domácí však ve druhé třetině srovnali stav zápasu a do třetí dvacetiminutovky Litoměřice šly s naději na přímý postup do vyřazovacích bojů. Naděje však zhasla v dvojnásobném oslabení, kdy Motor vstřelil vedoucí branku. Kališníci tak nezískali ani bod a čeká na ně předkolo playoff.

3.2.Poslední kolo základní části rozhodne! Litoměřice musí bodovat v Českých BudějovicíchCEB - LTM 3:2, 52.kolo | Alexandr Stys

Základní část první hokejové ligy finišuje posledním kolem, v kterém se rozhodne o osudu hned několika týmů. Poslední zápasy pořádně zamíchají s umístěním do vyřazovacích bojů. O přímý postup budou Litoměřice na dálku bojovat s Havířovem a Kadani. Oba pronásledovatelé sice mají méně bodů, své zápasy však hrají na domácím ledě. Stadion čeká zápas v Českých Budějovicích, které jsou sice čtvrté, ale svojí pozici také nemají jistou. Zápas se hraje ve středu 4. února od 17:30.

3.2.Mladší dorostenci podlehli Mělníku na nájezdy MEL - LTM 5:4, 22.kolo | Miroslav Kejmar Utkání s prvním týmem tabulky se vyvíjelo od začátku lépe pro mužstvo Litoměřic , které se ujalo vedení již v 1 minutě. Během celého utkání se hrál tvrdý a urputný hokej a po 60 minutách byl stav 4:4. O výsledku rozhodly samostatné nájezdy, ve kterých bylo úspěšnější domácí mužstvo.
3.2.Podruhé už mladší dorost nájezdy zvládl a vyhoupl se na první místo! LTM - KVB 3:2, 23.kolo | Miroslav KejmarDo utkání vstoupilo lépe mužstvo hostů, kterému se podařilo v úvodu první třetiny při přesilovce vstřelit branku. Od druhé třetiny mělo více ze hry domácí mužstvo a ujalo se vedení. Ve třetí třetině se hostům podařilo v početní převaze vyrovnat a zápas rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich uspělo domácí mužstvo.
2.2.Litoměřice přišly o vedení v poslední minutě. Havířov nakonec zdolaly až v samostatných nájezdechLTM - HAV 3:2, 51.kolo | Alexandr Stys

V posledním domácím utkání základní části Litoměřice na svém ledě přivítaly celek Havířova a zápas to byl velmi důležitý. Stadion v zápase dvakrát vedl, ale hosté dokázali pokaždé vyrovnat. O vítězi nerozhodlo prodloužení, a tak na řadu přišly samostatné nájezdy, ve kterých bonusový bod pro domácí zařídil Jaroslav Kalla, který proměnil všechny tři svoje pokusy. O tom, zda Stadion postoupí do playoff přímo tak rozhodne poslední kolo na ledě Českých Budějovic.