Hodně velká škoda. Litoměřický B-tým vedl v zápase s Louny na půdě Kalich Areny už 4:1, hosté ale dokázali vývoj otočit a odvézt si vítězství 8:5. O dobrý výsledek připravily domácí druhá a třetí třetina, v níž inkasovali hned sedmkrát. Béčko tak po čtyřzápasové šňůře výher poprvé padlo.

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Louny

Branky a nahrávky: 12. Rusý (Pavlata, Kolenatý), 18. Krejča (Drábek), 19. Pavlata (Kolenatý), 20. Votrubec (Zedek, Purma), 46. Drábek – 9. Rais (Kousek), 24. Kousek (Dalecký), 27. Kousek (Svoboda, Szakal), 34. Svoboda (Růžek, Rais), 42. Svoboda (Kousek, Szakal), 44. Kousek (Salač, Szakal), 55. Szakal (Salač, Růžek), 59. Salač (Szakal). Rozhodčí: Volf – Kába, Zítka. Vyloučení: 8:6. Bez využití. V oslabení: 0:2. Diváci: 70. Průběh utkání: 0:1, 4:1, 4:6, 5:6, 5:8.

HC Stadion Litoměřice: Sklíba (Kuneš) – Purma, Zedek, Vandas, Opava, Kolenatý, Student, Racek – Švalich, Cerman, Votrubec – Drábek (C), Dörner, Krejča – Hruška, Pavlata (A), Rusý.

HC Slovan Louny: Charvát (Dorn) – Srb, Balázs, Hloucha, Vavrica, Šedivý, Svoboda (C) – Dalecký, Rais, Kousek, Salač, Růžek, Szakal (A), Dittrich.