Tři body si z Kalich Areny odvezly Karlovy Vary

Zveřejněno 29.10.2016 | Barbora Koťová

Po prohraném utkání na ledě Kladna přivítal starší dorost v pátek 28.10. v Kalich Areně tým Karlových Varů. Do utkání vstoupili aktivněji hosté a hned ve druhé minutě se dokázali gólově prosadit. Do konce první třetiny se už skóre nezměnilo, a tak do kabin odcházeli spokojenější hráči Karlových Varů. V druhé periodě šli hosté do dvoubrankového vedení, když ve třicáté osmé minutě vstřelil branku Patrik Šťastný. Mladí kališníci ale dokázali rychle odpovědět. Skóre zápasu snížil domácí Vojtěch Chňapko. Ve třetí třetině dostali hosté puk za záda litoměřického golmana ještě dvakrát. Domácí však neztráceli naději a v padesáté sedmé minutě se přesnou střelou prosadil Jan Smola, který se o dvě minuty později dokázal vstřelit ještě jednu branku. I přes napínavý boj do posledních minut nedokázali hráči Stadionu tým Karlových varů porazit a body tak získali hosté.

10. kolo, pátek 28.10.2016, 19:15

Litoměřice

DOMÁCÍ

3:4

(0:1, 1:1, 2:2)

Karlovy Vary "B"

HOSTÉ
Branky a nahrávky: 39. Chňapko (Kamp, Švalich), 57. Smola (Matuška), 60. Smola (France) – 2. Ptáček (Cankov, Petrov), 38. Šťastný (Šetek), 45. Černý (Jílek, Maloušek), 52. Šťastný. Rozhodčí: Volf – Biedermann, Ptáček. Vyloučení: 8:10. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 4:1, 4:3.

Litoměřice

Kuneš (Paťha) – Čapek H., Čapek P., France, Hruška, Kamp, Racek, Student – Cerman, Horešovský, Chňapko, Matuška, Neudeker, Smola, Švalich, Vaněk, Vokurka.

Karlovy Vary "B"

Fuksa (Chovanyecz) – Cankov, Lisý, Keller, Ptáček, Navrátil – Maydl, Černý, Kassal, Petrov, Šetek, Hafijanič, Maloušek, Šťastný, Jílek, Fečo.
 
 

Fotogalerie

 
Všechny fotografie »