Litoměřičtí junioři nenavázali na domácí výhru proti Letňanům a v Sokolově podlehli Karlovarskému béčku. Po první třetině sice vedli, ale domácí dokázali ve druhé části otočit vývoj zápasu a třemi góly během necelých deseti minut rozhodli o konečném výsledku 3:1 ve prospěch Západočechů.

4.

HC Energie Karlovy Vary "B" - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: 22. Táborský (Svoboda), 25. Závorka (Ziegler), 32. Vilhelm - 14. Purma (Náprstek). Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.

HC Energie Karlovy Vary "B": Fečo (Švagr) - Táborský, Novák, Sturma, Matyáš, Svoboda, Čápek, Závorka, Ziegler, Vilhelm C., Moucha, Vilhelm F., Gombár.

HC Stadion Litoměřice: Kácha (Michajlov) - Purma, Kolíček, Chmel, Vacek, Šindelář, Šikner - Beránek, Cerman, Nenadál, Brandejský, Rosa, Náprstek, Honzajk, Kauschitz, Topol, Vrba, Krejča, Shchyhelski.