Mladší dorost nastoupil na domácím ledě proti mužstvu Karlovy Vary "B". Hosté se v první třetině dostali do tříbrankového náskoku, ovšem domácí dokázali ještě do přestávky snížit na rozdíl jedné branky. V polovině třetí části byl stav dokonce vyrovnaný, ale na čtyři rychlé zásahy Západočechů v závěru už mladí kališníci nedokázali odpovědět a připsali si porážku 4:8.

16.

4:8

2:3, 1:1, 1:4

HC Stadion Litoměřice - HC Energie Karlovy Vary "B"

Branky a nahrávky: 19. Krátký (Vandas, Nikalayeu), 20. Vandas (Minka, Vízner), 33. Minka, 48. Vandas (Krátký). Vyloučení: 7:12. Využití: 3:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Průběh utkání: 0:3, 2:3, 2:4, 4:4, 4:8.

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Dobiáš) - Krátký, Minka, Machala, Lauko, Klepetko, Novotný, Nikalayeu, Domský, Kolenatý, Vandas, Sadil, Prochorenko, Krejza, Kloc, Kunc, Svoboda, Daniel, Vízner.