Litoměřice nestačily ani na Milevsko

Zveřejněno 03.02.2008 | Redakce
V 7. utkání 2.kola soutěže II. ligy Litoměřice hostili Milevsko. Po 5 minutách utkání domáci hráli přesilovku 5 na 3 a místo toho aby se dostali do vedení - inkasovali . Hra domácích se "vytratila" a hosté využívali každé chyby aby zvýšili skóre. Litoměřice nakonec prohráli 0:4.
29. kolo, neděle 3.2.2008

Litoměřice

DOMÁCÍ

0:4

(0:2, 0:1, 0:1)

HC ZVVZ Milevsko

HOSTÉ
Branky a nahrávky: 5. Filipi, 18. Suchánek (Štych, Filipi), 36. Šperger (Schmied), 42. Procházka (Schmied, Hamerle) . Vyloučení: 7:8. Využití: 0:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 489. Střely na branku: 19:30.

Litoměřice

Slipčenko (33. Koblischke), Macaj, Kuda, Kolbaba, Hillmich, Musílek, Jakl - Zámečník, Patzenhauer, Horejsek, Svoboda J, Gottfried, Mišaga, Šindela, Kauschitz, Petrus, Hanzl

HC ZVVZ Milevsko

D. Svoboda – Procházka, Velíšek, Ulman, Schmied, Štych, Votruba Krejčí, Štefan, Pitel - Müller, Šperger, Hamerle - Novotný, Filipi, Suchánek
 
 

Ohlasy po utkání

Trenér Litoměřic: Myslím si, že utkání rozhodla naše první přesilovka 5 na 3, kdy jsme po hrubce inkasovali. Do té doby naše hra nebyla špatná, ale pak na nás padla trochu deka, hráči jako by si přestali věřit a zkušený soupeř si utkání pohlídal. Dlouhodobě se nám nedaří v přesilovkách, při tréninku se jim snažíme věnovat, zkoušíme různé hráče, bohužel zatím nic nefunguje. Každopádně , z naší strany nepovedené utkání, soupeř byl lepší, neomlouvají nás ani problémy se sestavou, dík zaslouží diváci za povzbuzování i za nepříznivého stavu. Bohužel, vypadá to, že pro brankáře Slipčenka sezona skončila, má zlomený palec.