Liga dorostu

Dorostenci hrají Ligu dorostu ve skupině 2, kde narazí na své obvyklé soupeře. V základní části mladí kališníci změří dvakrát své síly s Mostem, Louny, Ústím nad Labem, Chomutovem „B“, Bílinou, Děčínem a nováčkem z nedaleké Roudnice nad Labem. S každým z těchto týmů se utkají jednou doma a jednou venku.

První tři týmy z této skupiny pak postupují do nadstavbové fáze, v níž budou rozděleny do dalších skupin po osmi týmech. S nimi se utkají tříkolově. První dva týmy pak automaticky získávají nárok na účast v Lize dorostu v příští sezoně, kdy dojde k transformaci dorosteneckých soutěží. Samotní vítězové nadstavbových skupin ale ještě mohou zabojovat o extraligu dorostu. Ve třetí fázi se utkají dvakrát každý s každým. První dva týmy pak postupují do baráže s dvěma nejhoršími týmy extraligové skupiny o umístění na 21. – 24. místě, ze které postupují dva týmy do extraligy.

O ligu dorostu v příštím ročníku mohou zabojovat i třetí týmy z nadstavbových skupin. Ve čtyřčlenné skupině se utkají s každým dvoukolově. Do ligy dorostu pak postupují první dva týmy, zbylé pak budou hrát Regionální ligu dorostu.

Dalších pět týmů z litoměřické skupiny bude hrát skupinu o umístění. V této fázi budou týmy rozděleny do skupin po čtyřech až osmi družstvech. Ve skupině se čtyřmi účastníky se všichni utkají šestikolově, s 5 – 6 účastníky pak čtyřkolově a ve skupinách se sedmi až osmi týmy tříkolově. Úplně všechny týmy z této fáze pak budou další sezonu hrát Regionální ligu dorostu.