Stadion v přípravě zapsal vítězství číslo dvě, když si poradil se Sokolovem na jeho ledě a vyhrál 5:2. Kališníci si během první třetiny a na začátku druhé vytvořili dvoubrankový náskok, domácí ale dokázali vyrovnat. Na další tři trefy Litoměřic už ale nenašli odpověď a mužstvo zpoza Radobýlu mohlo oslavit triumf. Dvěma góly se blýskli Tomáš Guman a Michal Vitouch, jednu trefu přidal Filip Kuťák.

4. kolo

2:5

0:1, 2:3, 0:1

HC Baník Sokolov - HC Stadion Litoměřice

Branky a nahrávky: .24. Jurčík (Kverka), 27. Švec (Tomi, Rulík) - 17. Guman (Marcel), 22. Vitouch (Válek), 28. Guman (Válek, Jícha), 37. Kuťák (O. Procházka, Slavíček) 50. Vitouch (Kovář). Rozhodčí: Kostourek, Cankov - Belko, Kotlík. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 0:2, 2:2, 2:5.

HC Baník Sokolov: Horák – Novák, Klejna, Rulík, Weinhold, David, Vodička – Osmík, Zadražil, Jaroš, Jurčík, Kverka, Prošek, Švec, Rohan, Vracovský, Novotný, Stehlík

HC Stadion Litoměřice: D. Král – Výtisk, Hampl, Marcel, Šindelek, Jebavý, Kovář, Kroupa – Procházka, Kuťák, Slavíček – Válek, Jícha, Guman – Zabloudil, Jícha, Jiruš – Cikhart, Pártl, Černohorský

Stadion odstartoval zápas v Sokolově velmi svižně a hned na úvod zaznamenal několik šancí. Brankou ale žádná z nich neskončila. Kališníci se dočkali až na začátku 17. minuty. Marcel nabil od modré Tomáši Gumanovi, který nechytatelnou dělovkou z vrcholu levého kruhu otevřel skóre.

Ve 22. minutě přidali Litoměřičtí druhý gól. Jebavý nahrál Válkovi, jenž posunul kotouč na Michala Vitoucha, a ten bekhendovou ranou z mezikruží rozvlnil síť domácí klece.

Sokolovu se o pouhých šedesát vteřin později podařilo snížit. Ondřej Jurčík zajel do pásma a švihem nad vyrážečku překonal Daniela Krále. O chvíli později Baník vyrovnal. Král vyrazil střelu z pravé strany pouze na levý kruh k Marku Švecovi a sokolovský forvard z dorážky nezaváhal.

Na druhé straně zaúřadovala v čase 27:01 dvojice Válek-Guman. Prvně jmenovaný vyslal Tomáše Gumana do samostatného úniku a nová litoměřická akvizice zacílila nad Horákovu lapačku.

Necelé čtyři minuty před sirénou kališníci navýšili těsný náskok. Procházka skvěle nahrál za obranu Filipu Kuťákovi, který si nabruslil před soupeřovu klec a poslal puk za Horákova záda.

Litoměřický náskok ještě zvýraznil v 50. minutě Michal Vitouch, který šikovně otečoval Kovářův projektil od modré. Víc už se toho na ledě nestalo, a tak Stadion porazil Sokolov 5:2.