Kališníci zaspali první třetinu a nechali si svého soka odskočit na rozdíl dvou branek. Zbylé dvě třetiny byli domácí jasně lepším týmem, ale ani to jim nestačilo na vyrovnání skóre, pouze na snížení, o které se dvanáct minut před koncem postaral Jan Kment. Pomyslný hřebíček do litoměřické rakve zatloukl Ondřej Kopta, který svým třetím zásahem v utkání zařídil výhru Slovanu 3:1. Poslední zápas ve skupině "O postup" čeká juniory v sobotu na ledě Písku.

37. kolo

1:3

0:2, 0:0, 1:1

HC Stadion Litoměřice - HC Slovan Ústí n.L.

Branky a nahrávky: 48. Kment (Chmel) - 4. Kopta (Macek), 16. Kopta (Zdvořáček, Macek), 60. Kopta (Trončínský). Vyloučení: 3:5, navíc Kosina(UNL) 10 minut OT a Málek(LTM) 5 minut a do konce utkání. Využití: 1:0. Diváci: 187. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

HC Stadion Litoměřice: Března - Chmel,Málek, Šikner, Krýsl, Melichar, Zedek, Winnerlich, Brandejský - Krátký, Zajan, Ransdorf - Popek, Neruda, Kratochvíl - Chovanec, Kauschitz, Kment - Dyrynk, Polák.

HC Slovan Ústí n.L.: Kosina - Klement, Trončínský, Zdvořáček, Vaněk, Hucek -Macek, Kopta, Navarra - Řídel, Kašek, Vykouk - Bačák, Strnad, Koval.