12. 11. 2010 | Luboš Hodys

Zopakuje Stadion výhru i na ledě Kadaně?

Po třech domácích zápasech v řadě odjíždí hráči Stadionu bojovat o body na led Kadaně. Jejich společné střetnutí začíná v sobotu 13. listopadu od 17:00 na ledě týmu SK Kadaň a ani tento zápas nebude chybět on-line přenos.

Tým domácích SK Kadaň odehrál v posledním kole náročný zápas, kdy se na ledě Chrudimi přetahovali o vedení, nakonec byl ale jejich soupeř lepší a podlehli mu 4:3. Ovšem předchozí dvě kola dokázali hráči Kadaně na domácím ledě vyhrát jasným výsledkem a i díky těmto výhrám jim patří osmá pozice s 24 body na kontě. Tuto hodnotu má ale jak Olomouc na deváté příčce, tak i následující soupeř z Litoměřic. Proto tento zápas bude soubojem o střed tabulky. Kadaň by jistě ráda v letošní sezóně zopakovala loňský úspěch, kdy se ji podařilo oproti ročníku 2008/09 vylepšit celkové umístění o tři příčky na celkové osmé místo.

HC Stadion Litoměřice má za sebou tři domácí zápasy v řadě. Po rozpačitých výkonech z nich získal pouze 2 body poté, co se mu podařilo v posledním zápase zvrátit vedení kohoutů z Tábora vyrovnávacím gólem deset vteřin před koncem. Tento zápas nakonec litoměřičtí hokejisté vybojovali k vítěznému konci až při samostatných nájezdech, kdy se ve čtvrté sérii nemýlil Petr Horčička, díky tomu svítilo na tabuli konečné skóre 4:3 pro domácí Stadion. Tím zároveň uhájil desátou příčku, kterou Litoměřice obsazují díky 24 bodům. Minulé utkání s jejich dalším soupeřem, které se odehrálo hned ve 3. kole v Kalich Areně, dokázali hráči Stadionu porazit tým SK Kadaň 2:0, což budou chtít jistě nyní zopakovat i na ledě Kadaně.

Zda hráči HC Stadionu Litoměřic dovedou zopakovat výhru nad týmem SK Kadaň, můžete sledovat na ledě Kadaně v sobotu 13. listopadu 2010. Úvodní buly padne v 17:00, pokud se ovšem na stadion nedostanete, tak můžete využít on-line přenosu.