5. 10. 2010 | Michaela Luňáčková

V Kalich Areně se představí Hradec Králové

Ve středu 6. října 2010 zavítá na litoměřický led nelehký soupeř, čtvrtý celek loňského prvoligového klání - tým Hradce Králové. I letos Hradec svými výkony prozatím ukazuje, že se chce pohybovat v horních patrech tabulky. Pokud chcete vidět další boj litoměřických hokejistů o body, přijďte do Kalich Areny, pokud nemůžete, sledujte přímý přenos na www.onlajny.cz. Utkání začíná v 18 hodin.

Hradeckým hokejistům po šesti odehraných kolech patří průbežné 5. místo tabulky za 11 získaných bodů. Mají přesně opačné výsledky než Stadion, což znamená 4 výhry a 2 prohry. Hradec odehrál na domácím ledě již tři utkání a ve všech byl úspěšný, akorát jednou se jednalo o vítězný až po nájezdech. Na ledě hostí se jim ale tolik nedaří, když sice vyhráli ve Znojmě, ale prohráli v Olomouci a poté v Benátkách nad Jizerou podobně jako Stadion v Třebíči v poměru 8:2.

S průměrem 3,5 gólu na zápas je hradecká produktivita jedna z nejvyšších. Litoměřice se 13 góly v šesti zápasech trochu zaostávají na chvostu tabulky. V poměru vstřelených gólů si ale lépe vede tým Litoměřic s 20 obdrženými góly oproti Hradci s 22 obdrženými góly. Oba týmy zatím dostaly více branek, než jich vstřelily.

Hradecké statistiky vede Jaroslav Roubík s 8 body (5+3), litoměřickým vévodí s 5 body kapitán Ladislav Slížek (3+2). V obou týmech zatím slaví úspěchy zkušenost před mladickou dravostí.

Do litoměřické sestavy zítra nenastoupí obránce Petr Macek, který se momentálně potýká se zraněním.

Pokud chcete podpořit domácí borce, přijďte fandit do Kalich Areny ve středu 6. 10. od 18:00. Pokud nemůžete být přítomni na stadionu, můžete průběh zápasu sledovat na www.onlajny.cz.