3. 12. 2008 | Alexandr Stys

S Řisuty o cenné body

Středeční zápas mezi celky Litoměřic a Řisut přinese velkou podívanou na ledě. Sousedi z tabulky, které mezi sebou rozděluje minimální rozdíl jediného bodu, si budou chtít svá umístění vylepšit. Atraktivní utkání je na programu od 18:00 na zimním stadionu ve Slaném, kde tým z Řisut hraje své domácí zápasy.

Řisuty letos předvádějí nevyrovnané výkony, když poráží silné celky a prohrávají s týmy slabšími. Na domácím ledě hrají kvalitně a dokázali porazit i mužstva z vyšších příček tabulky. V posledních dvou zápasech přehrály tým Kobry Praha 6:1 na domácím ledě, a poté prohrály se silným Benešovem 6:3 venku.

Minulá dvě utkání byla pro tým Stadionu velice rozdílná. Na jihu Čech si litoměřičtí hokejisté nedokázali poradit s celkem silného Tábora a utrpěli dosud nejvyšší porážku v lize. Naopak nedělní utkání se domácím povedlo a dokázali s přehledem přehrát Trutnov poměrem 6:2. Hodně potěšující zprávou je, že posily Besser a Gýna odehráli výborný zápas a dokázali svojí kvalitu. Navíc Vladimír Gýna byl vyhlášen nejlepším hráčem domácího celku.

Na zápas do Slaného vyráží také Fanklub, který hodlá své hokejisty řádně podpořit na tribunách a být tak šestým hráčem na ledové ploše.