11. 11. 2008 | Alexandr Stys

Pro další body do Benešova

Stadion Litoměřice opět vyjíždí pro body na led nebezpečného soupeře tenkrát do Benešova. Soupeř, který se drží v tabulce jen o pár míst před námi, nedává body jen tak. V posledním utkání Stadion na domácím ledě pokořil pražskou Kobru 1:0 a má možnost prodloužit sérii vítězných utkání na třetí v řadě. Potvrdí zítra litoměřičtí hokejisté nedělní výhru s Kobrou? Sledujte on-line přenos.

Soupeř předvádí nevyrovnané výkony, když v posledních dvou utkáních si připsal výhru proti Kobře Praha a doma překvapivě ztratil body se Sokolovem. Benešovští hokejisté hrají útočný hokej, což vychází z počtu branek, které dokázali vstřelit v posledních dvou utkáních. Soupeř navíc nemá určeného prvního brankáře, a tak se v brance střídají jak Babka, tak i Malík.

Z litoměřického týmu je cítit síla, což předvedl v obou posledních utkáních, ale slabinou je neproměňování šancí. Na poměr střel a nastřelené tyče se však nehraje. Nedělní utkání s Kobrou Praha ukázalo, že nestačí jen soupeře důrazně přehrávat, ale chce to i trochu štěstí. A tak je třeba místo tyček klecí soupeřů začínat trefovat to správné místo. Také nově složený útok, který se předvedl poprvé v nedělním zápase bude dělat soupeři problémy. Nejproduktivnějším hráčem týmu je aktuálně Procházka, který má chuť si připsat i nějaké body z Benešova.

Utkání začíná v 17:00 na zimním stadionu v Benešově.