8. 9. 2009 | Jan Fišera

Poslední příprava s Mostem

Litoměřičtí hráči nastoupí k poslednímu přípravnému utkání proti HC Most. Se stejným soupeřem sehrál Stadion i svůj první "přátelský" zápas 11. srpna a na mosteckém ledě mu podlehl 4:3, když rozhodující branku obdržel Martin Volke minutu před koncem třetí třetiny. Přijďte povzbudit Litoměřice před ostrým startem soutěže. Úvodní vhazování proběhne v úterý 8. září v 18:00 v Lovosicích.

Oproti prvnímu utkání již uplynula dlouhá doba a hráči Stadionu si připsali několik zajímavých výsledků. Především ten poslední, "desítka" v České Lípě, přinesl fanouškům značná očekávání.

HC Most v minulé sezóně působil ve druhé nejvyšší soutěži, ze které ale sestoupil. I přesto se vedení podařilo udržet některé hráče a tento tým bude patřit k adeptům na umístění v první polovině tabulky. Mostecké výkony jsou trochu jako na houpačce - za zmínku stojí vysoká výhra nad Českou Lípou 7:1, ale také prohra 3:0 se stejným soupeřem o pár dní později.

Předpokládaná sestava:Volke (Koblischke) - Svoboda, Kolbaba, Kaltenböck, Hillmich, Musílek - Buďa, Hlusička, Bacovský, Slížek, Horčička, Horejsek, Šnajdr, Petrus, Myšík, Zuziak, Procházka.