28. 9. 2010 | Luboš Hodys

O body dorazí bojovat Rebelové z Havlíčkova Brodu

Další domácí zápas odehraje Stadion Litoměřice v domácím prostředí Kalich Areny, kam připraveni k boji dorazí Rebelové z Havlíčkova Brodu. Zda body zůstanou doma Stadionu, nebo si je povezou domu Rebelové zjistíte v Kalich Areně ve středu 29. 9. od 18:00.

Litoměřičtí hráči mají zatím na kontě čtyři body, za něž Stadionu náleží 13. místo. Na poslední zápas by jistě hráči Stadionu rádi zapomněli, kdy si z Třebíče přivezli doposud největší prohru 8:2. Celé utkání hráči Stadionu drželi krok s hráči Třebíče, ale v posledních 10 minutách zápasu inkasoval Stadion 5 gólů. Nyní ho čeká druhý domácí zápas a Litofans doufají, že hráči Stadionu zopakují bodový zisk z prvního domácího utkání a hráči se jistě ze všech sil pokusí toto přání vyplnit.

Další soupeř Stadionu HC Rebel Havlíčkův Brod si drží šesté místo se sedmi body. Zatím s každého utkání letošní ligy získal minimálně bod za remízu a v posledním utkání proškolil hráče Chrudimi. Rebelové toto utkání vedli 4:1, ale Chrudimští ještě dokázali vyrovnat. Poté se ale zaskočení Rebelové opět ujali vedení a dovedli zápas do vítězného konce, kdy na konci zápasu na tabuli svítil stav 7:4. Rebelové jistě ani v zápase se Stadionem nebudou chtít přerušit svoji šňůru bodového zisku.

Na tento zápas můžete přijít do Kalich Areny 29. 9. od 18 hod., nebo ho můžete sledovat v přímém přenosu na www.onlajny.cz.