13. 12. 2008 | Michal Sabó

Litoměřičtí se chystají na rozloučení s „Průvan arénou“

Hráče Stadionu Litoměřice a jejich fanoušky čeká poslední utkání v domácí „Průvan aréně“. Podpořte tedy domácí při jejich posledním představení před přestěhováním do Lovosic. Bude očekáváno důstojné rozloučení s domácí arénou, nejlépe zakončené vítězstvím nad rivaly z Milevska, aktuálně vedoucím týmem druhé ligy. Po posledním nepovedeném duelu s Pískem se hráči především budou snažit o důstojné rozloučení s domácím prostředím.

Utkají se s mužstvem Milevska, které se trpělivě a díky dobrými výkony propracovalo na čelo druholigového pelotonu. První vzájemný duel Litoměřičtí prohráli pouze brankou v samém závěru a i když předvedli dobrý výkon, odjížděli ze soupeřova ledu s prázdnou. Šlo však teprve o začátek sezóny a Stadion se z úvodních porážek od mužstev ze špičky tabulky vzpamatoval a následně si připsal řadu výher proti týmům z podobných pater ve kterých se nacházejí sami Litoměřičtí.

Vedení HC si uvědomuje nevšednost tohoto zápasu, který bude pojat v poněkud slavnostnějším duchu. Čestné vhazování provede p. starosta Ladislav Chlupáč a olympionička Věra Pospíšilová - Cechlová. Chystá se menší hudební překvapení pro fanoušky a hlavně - PIVO bude ZDARMA! Vstupné zůstává 30,- Kč. Další domácí zápasy se budou hrát v Lovosicích. I na tyto souboje připravujeme pro fanoušky speciální službu: hodinu před začátkem každého domácího klání bude připraven v Litoměřicích autobus, který každého, kdo si zakoupí vstupenku na zápas, ZDARMA odveze až před ZS v Lovosicích. Lze tedy doufat, že i v příštím působišti bude dobře postaráno o solidní diváckou kulisu, která požene hráče vstříc dalším výhrám i mimo jejich domovskou arénu.