10. 8. 2021 | Martina Kramerová

Nová posila do útoku! Litoměřický dres bude oblékat Fin Sihvonen

Stadion před startem série přípravných zápasů doplnil sestavu o dalšího hráče. Za kališníky bude nastupovat finský forvard Riku Sihvonen. Třiadvacetiletý hokejista má zkušenosti především z finských soutěží. Loňský soutěžní ročník odehrál v Polsku.

Kališníci vítají v kabině nového hráče. Litoměřické barvy bude v příští sezoně hájit finský útočník Riku Sihvonen. Třiadvacetiletý křídelník pochází z finského města Jyväskylä, kde dlouho nastupoval za místní celek JYP. S tím si zahrál mládežnické i dvě nejvyšší finské soutěže. Kromě Jyväskyly vyzkoušel i angažmá v týmech Peliitat, KeupPa, Koove a Hermes.

Připsal si i více než čtyři desítky startů za finské mládežnické reprezentace. Byl členem národního týmu U16, U17 a U20. Loňský soutěžní ročník strávil v polském celku STS Sanok, kde v 29 zápasech zaznamenal 32 kanadských bodů za 11 branek a 21 asistencí.

Foto: Timo Savela