Stadion hlásí první změny! Litoměřice opouští dvojice hráčů

Zveřejněno 30.04.2021 | Martina Kramerová
Klub od konce uplynulé sezony usilovně pracuje na tvorbě kádru na příští soutěžní ročník a fanoušci se v nejbližších dnech a po otevření přestupového okna dozví, jak trenéři David Bruk a Daniel Tvrzník poskládali sestavu pro sezonu 2021/2022. Jisté je to, že někteří hráči už v kališnickém dresu nebudou pokračovat. Prvním z nich je Patrik Miškář, druhým odchovanec Tomáš Svoboda.

Útočník Patrik Miškář patřil v uplynulé sezoně mezi tahouny Stadionu. V základní části Chance ligy skončil na druhém místě v kanadském bodování a zařadil se i mezi nejlepší střelce soutěže. Skvěle si poté vedl i v play-off. Bodování vyřazovací části se 17 body ovládl, díky většímu počtu branek porazil Tomáše Plekance a Jana Holého.

V klubu působil po opětovném návratu jednu sezonu. Ve 46 zápasech vstřelil 26 branek, k nimž přidal 38 nahrávek. Teď však kývl na nabídku z extraligy a Litoměřice opouští.

Pod Radobýlem se loučí také odchovanec Tomáš Svoboda. Ten do klubu přišel v průběhu sezony ze Znojma. Stadionu nejprve pomohl ve dvou předvánočních zápasech, po novém roce se pod Radobýl přestěhoval na delší dobu. Do konce sezony za kališníky naskočil celkem do 20 utkání, ve kterých zaznamenal 25 kanadských bodů za 11 gólů a 14 nahrávek.

Stadion oběma hráčům děkuje za odvedené služby a přeje jim hodně štěstí a úspěchů v další hokejové kariéře.