7. 1. 2021 | Vít Schück

Poslední šance získat zajímavé dresy! Pořiďte si trikot z aukce Legenda legendám

Aukce s názvem Legenda pomáhá a Legenda legendám spojily všechny extraligové a prvoligové kluby i vybrané kluby druhé ligy a univerzitní ligy. Hokejisté Stadionu u příležitosti soutěžního zápasu s týmem Poruby oblékli dresy s motivem klubové legendy Martina Škouly, které následně i podepsali. Fanoušci mají nyní možnost zakoupity dresy, které si jejich dražitelé nevyzvedli. Veškerý výtěžek z aukce dresů putuje na konto Nadačního fondu Ivana Hlinky. Tak neváhejte a unikátní kousek si pořiďte.

Níže uvedené dresy lze pořídit za jednotnou cenu 1 120 Kč / kus. Osobní odběr v Praze je zdarma, doprava prostřednictvím Zásilkovny stojí 100 Kč, doprava prostřednictvím DPD pak 150 Kč. Pro objednávky případně doplňující dotazy zašlete e-mail na: firma@esports.cz.

K dispozici jsou následující dresy: Martin Kadlec #13, Jiří Jebavý #12, Aleš Pavlas #16, Lukáš Doudera #5, Dominik Sklenář #6, Martin Havelka #75, Michael Krutil #7, Patrik Marcel #44, Peter Jánský #86, Josef Jícha #29, Pawel Zygmunt #63.

K dispozici jsou také dresy z aukce Legenda pomáhá 2017: Filip Hanták #83, Martin Ondráček #36, Jakub Šulc #35.