Chance liga je zpět! Stadion zahájí restart na ledě Vsetína

Zveřejněno 17.11.2020 | Martina Kramerová
Hokejoví fanoušci se po restartu extraligy dočkají i Chance ligy. Ministerstvo zdravotnictví schválilo žádost Českého svazu ledního hokeje a druhá nejvyšší hokejová soutěž se tak znovu rozběhne. Start je naplánován na sobotu 21. listopadu a Stadion se představí na ledě Vsetína.

Chance liga se po více než měsíční pauze znovu rozběhne. Ministerstvo zdravotnictví schválilo žádost o výjimku a opětovný start soutěže. Prvoligové celky se tak opět mohou chystat na ostré zápasy.

Za jakých podmínek se bude hrát? ,,Všichni hráči, rozhodčí a členové realizačních týmů musí před utkáním projít vyšetřením metodou RT-PCR, které nesmí být starší než 48 hodin. V případě, že klub sehraje během kalendářního týdne tři a více utkání, testování se provádí dvakrát: v pondělí a ve čtvrtek. Vyšetření se nevztahuje na osoby, které onemocnění prodělaly, nemají klinické příznaky, prošly karanténou a od jejichž prvního pozitivního testu neuplynulo více než 90 dní,” říká tisková zpráva Českého hokeje.

Ta dále uvádí další důležité podmínky. ,,Utkání budou probíhat bez diváků, přičemž počet osob na stadionu nesmí přesáhnout 200. Pořadatelé jsou povinni zajistit, aby všem, kdo do areálu vstupují, byla změřena teplota a vyplnili formulář tzv. selfreportingu. Všechny osoby – s výjimkou hráčů a rozhodčích při tréninku a v průběhu utkání – jsou povinny nosit roušky nebo respirátory.”

Stadion se v prvním duelu po nucené přestávce utká v sobotu 21. listopadu se Vsetínem na jeho ledě.

Kromě tradičních středečních a sobotních termínů čekají na kluby také vložené pondělní, úterní a čtvrteční zápasy. Některé termíny se ale ještě budou měnit.

Utkání se prozatím stále budou hrát bez diváků. To se může změnit na základě rozvolňování vládních nařízení.

Majitelé permanentních vstupenek ale nemusí zoufat. Společnost BPA sport marketing připravila ve spolupráci s kluby skvělou nabídku pro majitele permanentních vstupenek. Ti budou moci zápasy Chance ligy sledovat zdarma, a to do doby, než se uvolní opatření a na stadiony budou moci diváci.

Jak postupovat pro aktivaci svého členství na Hokejka TV:

Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.

Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.

V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.

Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.

Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který získáte od klubu. O slevový kód žádejte prostřednictvím emailu ticketing@hclitomerice.cz. Do mailu uveďte číslo permanentky a na jaké jméno je vedená.

Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.

Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.

Nyní už můžete sledovat streamy z Chance ligy na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chance liga / Chance liga živě.

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.