Permanentkáři, pozor! Vyzkoušejte si náš kvíz a vyhrajte zajímavé ceny

Zveřejněno 16.10.2020 | Martina Kramerová
V průběhu letní přestávky při prodeji permanentních vstupenek na aktuální sezonu Stadion avizoval, že fanoušci, kteří si permanentky zakoupí, budou během soutěžního ročníku moci čerpat různé výhody za svou věrnost. Klub proto pro permanentkáře připravil různé bonusy, prvním z nich je vědomostní kvíz. Vítěz získá dárkový poukaz, který věnoval partner klubu, restaurace Pivovarský sál, za což moc děkujeme. Tak si nezapomeňte zasoutěžit.

Pořídili jste si permanentní vstupenku a chcete si během nucené přestávky oživit hokejové znalosti? Pak tu máme soutěž přímo pro vás.

Klub před sezonou avizoval, že majitelé permanentek budou moci čerpat různé výhody a bonusy. Stadion jich proto připravil celou řadu. V současné chvíli je i s ohledem na aktuální podmínky prvním z nich speciální hokejová soutěž. A to vědomostní kvíz.

Výhru získá vylosovaný permanentkář, který správně odpoví na všechny zadané otázky. Ty se na webových stránkách Litoměřic objeví v podobě kvízu v nejbližších dnech. A co lze vyhrát? Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč, jejž do soutěže věnoval partner klubu, restaurace Pivovarský sál, za což moc děkujeme. Poukaz je platný přesně rok ode dne, kdy ho výherci předáme.

Jaké jsou podmínky soutěže?

1. Být majitelem permanentní vstupenky.

2. Vyplnit hokejový kvíz na našem webu a mít co nejvíc správných odpovědí.

3. Vyplnit do kvízu číslo permanentní vstupenky a příjmení, na které byla pořízena.

4. Cenu získává fanoušek, který bude mít v kvízu nejvíc správných odpovědí.

5. Pokud se sejde více fanoušků, kteří budou mít stejný počet správných odpovědí, určí vítěze los.

Tak neváhejte a určitě si zasoutěžte. Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte se obrátit na mail m. kramerova@hclitomerice.cz.