Reprezentační kemp jsme si užili, shodují se obránce Poizl a útočník Jindra

Zveřejněno 23.06.2020 | Martina Kramerová
Česká reprezentační dvacítka absolvovala v minulém týdnu první přípravný kemp počínající sezony 2020/2021. V Rokycanech se pod vedením trenéra Karla Mlejnka a jeho asistentů Davida Bruka a Pavla Trnky sešla řada vynikajících hráčů, mezi nimiž nechyběli ani kališníci - Daniel Poizl a David Jindra. “Kemp jsme si náramně užili, bylo to parádní,” shodli se oba členové současného kádru Stadionu.

Hráči reprezentace U20 se v uplynulém týdnu sešli na prvním přípravném kempu, který vedl jako hlavní trenér Karel Mlejnek s asistenty Davidem Brukem a Pavlem Trnkou. Kromě kališnického zastoupení v realizačním týmu nechyběli v nominaci ani hokejisté Stadionu. Soustředění v Rokycanech se zúčastnili obránce Daniel Poizl a útočník David Jindra.

Úvodní akci začínající sezony 2020/2021 si oba náramně užili. „Kemp jsem si užíval, jak to jen šlo. Bylo fajn být zase po dlouhé době na ledě,” uvedl mladý bek Poizl. Obdobně mluvil také David Jindra. „Kemp byl parádní. Moc jsem si ho užil. S klukama jsme zažili spousu legrace.”

Jak popsali kališníci, absolvovali hráči pod vedením nových trenérů jak přípravu na suchu, tak tréninky na ledě a modelové zápasy. „Měli jsme tréninky na ledě i mimo něj, a také pravidelné mítinky,” řekl Jindra. „Dopoledne byl led a suchá příprava, potom odpočinek. Odpoledne jsme hráli modelová utkání, aby nás trenéři viděli při hře,” doplnil Poizl.

Oba se po delší době dostali na led a měli z něj rozdílné pocity. „Na led jsem se těšil, rychle jsem si zvykl a cítil se dobře,” přiznal forvard Jindra. Daniel Poizl to měl trochu jinak. „Pauza bez ledu byla výjimečně delší a musím přiznat, že první tři tréninky pro osobně byly celkem těžké. Postupem času jsem se do toho ale dostal a cítil se lépe.”

Celkově si však kališníci pochvalovali nejen kemp a tréninky, ale také přístup nových koučů. „Z trenérů mám dobrý pocit. Je přesně vidět, co po nás chtějí. Už od prvního setkání nám zdůrazňovali věci, které po nás budou chtít, a vštěpovali systém hry,” přiznal Daniel Poizl. „Myslím, že chemie mezi hráči a trenéry bude fungovat,” uzavřel Jindra.

Foto: Martin Voltr