O kapku lepší hokej jde do finále! Vydražte si hokejku kapitána Voženílka

Zveřejněno 09.04.2020 | Martina Kramerová
V únoru letošního roku odstartovala nová unikátní akce O kapku lepší hokej, které se zúčastnily všechny extraligové a prvoligové týmy. K nimi se přidali i čeští reprezentanti. Vybraná kola se zahalila do symbolické oranžové barvy a fanoušci mohli přispívat a dražit hokejky. Postupně se vybralo přes tři sta tisíc korun. A částka ještě poroste. Teď si totiž můžete vydražit i hokejku litoměřického kapitána Daniela Voženílka.

Projekt O kapku lepší nově vznikl zkraje letošního kalendářního roku a měl několik etap, do kterých se zapojily extraligové i prvoligové kluby včetně Stadionu. Vybraná kola se tak zahalila do symbolické oranžové barvy. Hráči si omotali hokejky a na helmách měli speciální logo akce. V ochozech se navíc prodávaly unikátní stužky.

Do připravených kasiček nakonec na všech stadionech přistálo takřka 180 tisíc korun. Následně proběhla také aukce podepsaných hokejek kapitánů jednotlivých celků. Ta prozatím vynesla 138 600 Kč. Jako poslední se pak draží dvě další hokejky - a to litoměřického Daniela Voženílka a zlínského Tomáše Žižky. Celková částka tak ještě poroste. Pokud si chcete hokejku kališnického útočníka pořídit, koukněte na aukci, a to přímo ZDE.

Ve třetí fázi projektu pak proběhne dražba vlastnoručně podepsaných reprezentačních dresů, ve kterých nastoupili hráči národního týmu během švédských Beijer Hockey Games (Euro Hockey Tour).