15. 8. 2018 | Tereza Kejřová

Změny na soupisce A-týmu

S prvními přípravnými zápasy A-týmu Litoměřic přichází i změny v soupisce. Na zkoušku přichází dvacetiletý útočník Ondřej Procházka a z plzeňské juniorky se již připojil Petr Eret. Naopak obránce Jan Walter odchází z Litoměřic do Kadaně. V dresu Stadionu již neuvidíme ani útočníky Kryštofa Hralu a Ondřeje Sýkoru.

Ondřej Procházka již Litoměřice zná ze sezóny 2016/2017, kdy za kališníky odehrál 38 zápasů. Na kontě má hned 45 zápasů v reprezentaci v rámci mládežnické kategorie a 12 zápasů v ELH s týmem HC Sparta Praha, kdy si připsal jednu gólovou nahrávku. V minulé sezóně nastupoval za kadaňské Trhače.

Druhým útočníkem, který posílí tým Litoměřic je devatenáctiletý Petr Eret. Minulou sezónu odehrál především v plzeňské juniorce a v kanadském bodování si připsal 53 bodů. Do seniorského týmu HC Škoda Plzeň se zapojil do tří zápasů. V prvním zápase za HC Stadion Litoměřice dokonce vstřelil branku, ale i tak kališníci v přípravném utkání nakonec Sokolovu podlehli 2:4.