S přípravou jsem maximálně spokojený, říká Rudolf Zuziak. Přál by si pouze početnější docházku

Zveřejněno 12.06.2012 | Michal Sabó
Také příprava osmé třídy je v plném proudu. Hráči ročníku 99 trénují na další ročník plný těžkých duelů. Tréninkové dávky svým svěřencům již třetí sezónu ordinuje trenér Rudolf Zuziak. Po jednom z tréninků na hřišti základní školy U Stadionu zhodnotil právě probíhající přípravné období a vrátil se také k loňské sezóně.

Příprava je z poloviny za vámi, jak byste ji shrnul?

S přípravou jsem maximálně spokojený. Potřeboval bych akorát lepší přístup ze strany hráčů, aby nás bylo více. Je důležité, abychom se scházeli v maximálním počtu, tedy šestnácti hráčů, aby ten trénink k něčemu vypadal.

Jak dlouho už u mužstva působíte?

S mužstvem už jsem delší dobu. Toto je v podstatě už má třetí kompletí sezóna s tímto týmem.

Jak se vám dařilo v uplynulé sezóně?

Naše soutěž se po polovině rozdělila na dvě části, kdy my jsme skončili v té druhé. Bylo to dané také tím, že jsme tu sezónu odehráli s ročníkem 99 a ostatní mančafty měli v týmu ročníky 99 a 98. V té druhé skupině jsme ale skončili za Kladnem a Kadaní, tedy s týmy, se kterými jsme hráli vyrovnaná utkání a s druhou polovinou sezóny jsme byli maximálně spokojeni. Zápasy v první polovině sezóny s Chomutovem, Litvínovem nebo Ústím nám dalo určité srovnání, ačkoliv ten výsledek pro kluky není úplně perfektní.

Jak dlouho ještě potrvá vaše letní příprava?

Letní přípravu ukončíme, jako ostatní týmy, na konci června a poté budeme mít měsíc přestávku. Někteří ale budou nastupovat na hokejovou školu u nás v Litoměřicích. Na začátku srpna bychom měli jít na led, druhý týden v srpnu pak máme letní soustředení a poté už jdeme do plné přípravy na sezónu.