4. 10. 2010 | HC

Mládež - týden plný hokeje

V uplynulém týdnu naše mládež nezahálela, naši mladíci odehráli několik zápasů a využili k tomu státní svátek i následující víkend. Žáci měli za soupeře hokejisty z Mostu a z Kladna, mladší dorost HC Chomutov „B“ a Teplice, starší dorost Klatovy a Kadaň. Hořkost porážky ve dvou odehraných zápasech neochutnal pouze tým „osmáků“, kteří porazili HC Most a remizovali na kladenském ledě s mužstvem Kladna. Více informací naleznete v článku.

HC Stadion Litoměřice – HC Most 2:8

Třetiny (1:5, 0:1, 1:2)

Branky (asistence): Froněk Filip (Sarnovská Agáta), Günther Vojtěch (Rubeš Václav)

5. třída – Žákovská liga

HC MOST - HC Stadion Litoměřice 4:3

Třetiny (1:2, 0:1, 3:0)

Branky: Günther Vojtěch, Rubeš Václav, Poulíček Jiří

HC Stadion Litoměřice – HC Kladno 2:10

Třetiny (1:3, 1:4, 0:3)

Branky: Günther Vojtěch, Rubeš Václav

6. třída – Žákovská liga

28. 9 .2010

HC MOST - HC Stadion Litoměřice 0:13

Branky: 4x Svoboda Přemysl, 3x Švalich Sebastian, 2x Fábry Zdeněk, 2x Bouzek Jakub, Kamp Dominik, Čapek Hynek

HC Stadion Litoměřice – HC Kladno 2:6

Branky: Švalich Sebastian, Zuziak Rudolf

7. třída – Žákovská liga

HC Stadion Litoměřice – HC Most 2:3

Třetiny (0:1, 2:2, 0:0)

Branky (asistence): Krátký, Prochorenko (Kekule)

Vyloučení 6:4, Využití 1:0

Komentář:

Mužstvo Litoměřic nedokázalo přehrát výborně hrající mužstvo Mostu, ikdyž mělo během utkání herní převahu.(autor: Daniel Tomáš)

HC Kladno - HC Stadion Litoměřice 10:2

Třetiny (3:0, 3:2, 4:0)

Branky(asistence): Daniel, Hazucha (Prochorenko)

Vyloučení 8:5, Využití 0:0

Komentář:

Po úvodním tlaku domácího celku, kdy nás hráči Kladna přehrávali ve všech herních činnostech, jsme začali hru zhruba od desáté minuty první třetiny vyrovnávat. Vypracovali jsme si i několik brankových příležitostí a drželi s hráči Kladna po většinu zápasu krok. Bohužel díky individuálním chybám jednotlivých hráčů při neplnění obranných povinností zvláště v poslední třetině jsme nakonec prohráli větším brankovým rozdílem, než by odpovídalo hře na ledě. ( autor: Daniel Tomáš)

8. třída – Žákovská liga

HC Stadion Litoměřice – HC Most 11:4

Třetiny (4:1, 5:1, 2:2)

Branky(asistence): Kulda 4x (Kloc 3x, Vandas), Kruncl 3x (Kulda, Zeman, Pirunčík), Zeman 2x (Kruncl, Pirunčík), Živnůstka (Nebřenský), Landa (Kulda)

Vyloučení: 8:6 , Využití 2:2

Sestava: Sklíba, 30:14 Damašek, Kolenatý, Ševic, Kloc, Pirunčík, Šmíd, Zeman, Kruncl, Kulda, Landa, Nebřenský, Vandas, Živnůstka

Komentář:

Soupeř hrál vyrovnaný zápas pouze prvních deset minut, poté už šlo o jednoznačnou záležitost našich kluků. V poslední třetině kluci sice trochu polevili, takže soupeř částečně zkorigoval skóre, na podstatnou změnu vývoje zápasu už ale neměl čas ani síly. (autor: Zeman Tomáš)

HC Kladno - HC Stadion Litoměřice 3:3

Branky (asistence): Kulda 2x, Krátký (Zeman)

Vyloučení: 13:11, Využití 2:0

Sestava: Sklíba, Kolenatý, Ševic, Kloc, Pirunčík, Šmíd, Zeman, Kruncl, Kulda, Landa, Nebřenský, Vandas, Hamerský, Krátký

Komentář:

Hodně "vyhecovaný" zápas, ke kterému jsme nastupovali s mírnými obavami, protože soupeř ve všech předchozích zápasech nadělil soupeřům vždy více než 10 gólů. Kluci se ponaučili z nevydařeného zápasu v Karlových Varech a nevrhali se bezhlavě kupředu, velmi slušně zahrála obrana podporovaná i útočníky. První 2 góly jsme dostali z přesilové hry, třetí sekundu po jejím skončení, kdy se ještě hráč nestihl zapojit do hry - to ukazuje naprosto přesně poměr sil na ledě - hra se přelévala z jedné strany na druhou a i poměr vyložených šancí byl vyrovnaný. Škoda, že se nedařilo Zemanovi, který měl snad 5 tutovek, bohužel však buď minul branku, nebo trefil gólmana. Poslední šanci mu gólman vychytal snad zázrakem. Jak přibýval čas, zdálo se opticky, že máme více ze hry a nakonec jsme po pěkné spolupráci Krátký - Zeman ve vlastním oslabení snížili na 2:1. I když po minutě byl rozdíl znovu dvoubrankový, kluci chtěli vyhrát a jejich snaha byla v 51 minutě korunována dvěma gólovými trefami Kuldy. Poté se bohužel zápas proměnil spíše v box, protože soupeř vyrovnání těžce nesl a při každém přerušení se snažil provokovat. Naštěstí rozhodčí vylučovali vždy na obou stranách a v čase 51:38 dokonce vyloučili soupeřova hráče na 5 + do konce utkání. Škoda, že jsme nedokázali tuto dlouhou přesilovku využít, protože by si kluci za takticky výborně sehrané utkání a bojovnost zasloužili vyhrát. I tak je určitě konečný výsledek s tímto soupeřem úspěchem. (autor: Zeman Tomáš)

Mladší dorost – Liga mladšího dorostu

HC Stadion Litoměřice – HC Chomutov „B“ 8:2

Branky (asistence): 9. Kopta (Minář), 10. Smejkal (Matějek), 15. Krýsl (Ransdorf, Minář), 27. Kopta (Navarra, Ransdorf), 33. Kopta (Ransdorf, Navarra), 38. Smejkal ( Kopta), 47. Kopta, 59. Ransdorf (Popek, Smejkal).

HC Teplice – HC Stadion Litoměřice 4 : 3

Branky (asistence): 1. Otto (Pechač), 31. Minář (Ransdorf, Hau), 59. Smejkal (Hau, Ransdorf).

Starší dorost – Liga staršího dorostu

1. 10. 2010

HC Stadion Litoměřice – HC Klatovy 1:0

Třetiny (1:0, 0:0, 0:0)