Včera | David Panuška

Souhrn mládeže: Junioři vedou ligu, dařilo se i dorostu a osmičce

Litoměřická mládež má za sebou další víkend a dal by se opět považovat za povedený. V Kalich Areně se urodily hned čtyři výhry z pěti odehraných duelů a v dobrých výkonech pokračují tři nejstarší kategorie. Zatím neporažená je sedmička.

Junioři vyhráli úvodních pět zápasů, ale pak jim v derby vystavil stopku ústecký Slovan. To ale svěřence Ondřeje Hříbala nikterak nesložilo a nejstarší mládežnická kategorie zapsala další vítězství. Doma si poradila s Kadaní a rozhodl už úvod duelu. Tomáš Vozár se trefil v devatenácté sekundě a v čase 8:00 to bylo již 3:0. Junioři tak vyhráli pátý zápas ze šesti a drží se na prvním místě Regionální ligy juniorů se skóre 40:12.

Dorost jako jediný odehrál v minulém týdnu dva zápasy, oba doma a oba vítězně. V pátek to schytal Varnsdorf, který ve dvacetigólovém dramatu prohrál 6:14. O den později dorost udolal Louny 5:3 a má šesté vítězství v řadě. Také tato kategorie se drží u čela, na třetím místě ztrácí na vedoucí dvojici jediný bod. Ve víkendových duelech bodově explodoval Marek Pospíšil, který dal pět branek a přidal tři asistence.

Devátá třída měla podobné výsledky jako juniorka. Zatím vyhrála všechno kromě duelu s Ústím nad Labem, po prohře s úhlavním rivalem si doma poradila s Českou Lípou výsledkem 5:4. Osmička naskočila do ročníku parádně, třikrát vyhrála a zdolala i několikrát zmiňovaný Slovan. O víkendu ale poprvé padla, doma nestačila na Karlovy Vary. Sedmička pak vyhrála v Klášterci nad Ohří a je stále stoprocentní. Šestá třída padla v Ústí nad Labem a pětka uhrála remízu 11:11 v Bílině.

Junioři

20.10., 7. kolo: HC Stadion Litoměřice - SK Trhači Kadaň 4:2
Branky a nahrávky Stadionu
: 1. Vozár (Gregor), 3. Tomčal (Nezbeda), 9. Walter (Pohořelý), 56. Vozár (Nezbeda, Adelt)