Včera | Klub

Velké díky partnerům! Mladí kališníci mají nové dresy i helmy

Stejně jako litoměřický A tým mají i mládežnické kategorie Stadionu nové dresy. Velké díky patří firmám BigMat, Holcim a Mobilnímu pískování Litoměřice, které nové outfity mladých hokejistů zafinancovaly, a podpořily tak klub investicí atakující milion korun.

Stejně jako na dresech A týmu se i na kompletech mládeže objevuje oranžová silueta Litoměřic, a to jak na modré, tak na bílé variantě. Litoměřická mládež získala nejen zápasové soupravy, ale také tréninkové. K samotným dresům u deváťáků, dorostu a juniorů náleží i nové štuplny, návleky a také nové helmy. Někteří hráči si dokonce vybrali i velmi povedené na zakázku vyrobené rukavice v oranžovomodrém provedení.

Obrovské poděkování patří partnerům Stadionu, firmám BigMat a Mobilní pískování Litoměřice, které zafinancovaly kompletní nové dresy pro mládež. Nové helmy pro tři nejstarší mládežnické kategorie pořídila firma Holcim. Děkujeme!