9. 9. 2024 | Kateřina Kubatková

Stadion nezdražuje, cena vstupenek na ligu zůstává stejná

Litoměřický A tým má za sebou všechna přípravná utkání a už vyhlíží start soutěžních bojů. Začátek Maxa ligy je na programu v sobotu 14. září, kdy kališníci od 17 hodin vyzvou Sokolov. Jaká bude cena vstupenek na ligové zápasy základní části?

Ceny lístků na základní část Maxa ligy zůstávají stejné, jako v loňské sezoně. Novinkou, se kterou už se fanoušci setkali i v přípravných zápasech, je prodej vstupenek na konkrétní místa. Vstupenky budou před každým utkáním v online předprodeji, odkaz na něj naleznete na našem webu v sekci "Vstupenky" nebo u jednotlivých zápasů. Na pokladně Kalich Areny bude prodej lístků probíhat vždy hodinu před začátkem zápasu.

Ceny vstupenek na základní část Maxa ligy

Základní cena: 120 Kč
ZTP/P: Zdarma (po předložení průkazu)
Permanentkáři: Vstup v ceně permanentky
Děti do 140 cm: Zdarma (bez nároku na sedadlo)

Upozorňujeme fanoušky, kteří přijdou s dětmi do 140 cm, že děti mají vstup zdarma, ale nemají rezervovanou konkrétní sedačku. Pokud tedy chcete konkrétní místa pro vaše děti, musíte i pro ně zakoupit vstupenku.

Pokud si chcete zajistit vstup na všechna utkání, včetně play-off, stále si můžete zakoupit permanentku.