17. 6. 2024 | Klub

Nové jméno do obrany! Dres Stadionu oblékne Jan Štibingr

Stadion hlásí novou posilu do obrany. Pod Radobýl se z extraligové Mladé Boleslavi přesouvá čtyřiadvacetiletý obránce Jan Štibingr, který předchozí ročníky stabilně nastupoval v nejvyšší soutěži a má zkušenosti z mládežnických reprezentací.

Čtyřiadvacetiletý obránce Jan Štibingr je odchovancem pražské Slavie, za kterou v mládežnických kategoriích nastupoval až do sezony 2018/19. Poté si vyzkoušel hokej v zámoří, když jednu sezonu strávil v nejvyšší americké juniorské soutěži USHL. Po návratu z USA zakotvil v organizaci Liberce, za který během tří let odehrál 92 zápasů a dalších 35 přidal o patro níže v Benátkách.

Mladý zadák se před uplynulou sezonou přesunul do Mladé Boleslavi, kde odehrál celkem 23 utkání a pět startů zaznamenal v mateřské Slavii. Štibingr má rovněž zkušenosti z reprezentačních akcí a v dresu mládežnických výběrů odehrál 22 zápasů. Nyní přichází vyztužit obranu Stadionu a k dispozici bude i extraligové Spartě.