26. 7. 2021

Stadion odstartoval přípravu na ledě! K týmu se připojili noví hráči

Kališníci po suché přípravě a dovolené po několika měsících nazuli brusle a odstartovali přípravu na ledě. Ta potrvá až do startu nového ročníku Chance ligy, který je naplánován na 11. září. V průběhu srpna Stadion proloží tréninky sérií přípravných zápasů.

Litoměřičtí hokejisté opět trénují! Zkraje července ukončili suchou přípravu, poté si užili zaslouženého volna a teď se hlásili trenérům na startu přípravy na ledě.

Po individuálních trénincích se k týmu v Kalich Areně připojili kapitán Jan Výtisk i zkušený útočník Jaroslav Kracík.

Nově s týmem trénuje projektový hráč Matěj Pinkas, a také Ondřej Volráb, Jakub Kylnar a Jakub Březák. O budoucnosti této trojice se rozhodne podle toho, jak se jí v přípravě bude dařit. Stejně tak u litoměřických odchovanců Michala Daniela a Jana Smoly.

Přípravu na ledě si hráči zpestří sérií přípravných zápasů, která začne 10. srpna na ledě pražské Slavie. Kompletní rozpis přátelských utkání najdete ZDE.

Samotný start sezony je naplánován na 11. září a Stadion se při debutu v soutěžním ročníku 2021/2022 představí na domácím ledě proti Frýdku-Místku. Pokud ještě nemáte permanentní vstupenku, určitě si ji běžte koupit. Veškeré informace najdete ZDE.

Aktuální soupiska A týmu

Brankáři: Tomáš Král, Šimon Sklíba, Lukáš Klika

Obránci: Jakub Černohorský, Jan Holý, Jiří Jebavý, Patrik Marcel, Jan Výtisk, Jakub Březák, Matěj Pinkas

Útočníci: Josef Jícha, Martin Kadlec, Jaroslav Kracík, Martin Procházka, Ondřej Procházka, Roman Přikryl, Lukáš Válek, Michal Daniel, Jan Smola, Jakub Kylnar, Ondřej Volráb, Lukáš Pajer, Michal Rouha, Josef Koláček, Tomáš Urban.