Archiv

V červnu 2021 vyšly tyto články:

30.6.Ledy i běhy, tak vypadá letní příprava mladých kališníků. Jak ji ale sami hodnotí?Vít TrubičkaLetní příprava kališnické mládeže se pomalu chýlí ke konci. Mladí hráči Stadionu mají před sebou poslední týden kondiční přípravy na suchu před červencovou pauzou. Poté už vyjedou naplno k tréninkům na ledě na ploše Kalich Areny. Ovšem ani nyní nejsou úplně bez ledového kolbiště, každá kategorie jezdí alespoň jednou týdně na teplický Zimák.
29.6.Kemp dorostu, 7. a 9. třídy? Pozitivní pro kolektiv, shodují se trenér Pavlas i hráčiVít TrubičkaDorostenci, deváťáci a sedmáci se vydali na společný víkendový tréninkový kemp do Holan u České Lípy. Už samotný počátek tohoto krátkého soustředění byl pojat jako trénování fyzičky, neboť hráči museli absolvovat cestu na místo na kole. Na místě pak na ně čekaly různé tréninkové fáze i další míčové a jiné hry či pohybové aktivity, které si všichni jistě užívali.
29.6.Stadion ve čtvrtek 1. července odstartoval prodej permic! Přijďte si pro tu svouMartina KramerováDlouho očekávaný prodej permanentních vstupenek na příští sezonu je tady. Odstartoval ve čtvrtek 1. července 2021 a probíhá už přes na pokladně Kalich Areny ve Švermově ulici. Kolik permanentky stojí a kdy se budou prodávat? Podívejte se do článku.
24.6.Stadion zasáhla smutná zpráva. Zemřel dlouholetý recepční Vladimír LíchaMartina KramerováLitoměřický klub opět opustil jeden z velkých fanoušků a výborných pracovníků. Ve věku nedožitých 78 let zemřel dlouholetý recepční Vladimír Lícha. On i jeho rodina jsou se Stadionem i Kalich Arenou neodmyslitelně spjati řadu let. Vedení, hráči, trenéři i ostatní zaměstnanci vyjadřují rodině i blízkým upřímnou soustrast.
24.6.Fotbalové mistrovství Evropy je v plném proudu! Jak podle kališníků dopadnou Češi?Filip HulínSpolečně s letní přípravou kališníků probíhá i fotbalové mistrovství Evropy ve fotbale. Hráči Stadionu tedy ve volném času sledují počínání nejlepších týmů starého kontinentu. České reprezentaci se podařilo postoupit ze skupiny a v osmifinále vyzve Nizozemsko. ,,Doufám, že Češi postoupí, protože v případě postupu bychom měli hratelný zápas,“ říká obránce Jan Holý.
22.6.Věděli jste, že? Chalupáři, Finsko, Barcelona i Procházka jako vzorMartina KramerováHokejový vzor, oblíbený film nebo zajímavost z předchozích angažmá. Každý hráč Stadionu se může pyšnit různými zálibami nebo bohatou kariérou. Věděli jste například, že Jiří Jebavý se rád podívá na Chalupáře a Tomáš Král miluje formule? Lukáš Klika a Michal Rouha si zase zahráli ve Finsku a Tomáš Urban odmala vzhlíží k Martinu Procházkovi. Přečtěte si článek, ať se o kališnících dozvíte to, co jste třeba doteď nevěděli.
16.6.Dvacítka se chystá na první kemp nové sezony. V nominaci jsou i hráči StadionuMartina KramerováČeská reprezentační dvacítka zná nominaci na první přípravný kemp sezony 2021/2022. Ve výběru trenérů národního týmu jsou i kališníci - Lukáš Pajer, Tomáš Urban a Josef Koláček.
12.6.Nemám rád dlouhé běhy, ale baví mě posilovna a fotbal, říká o suché PajerMatyáš BořilZa Stadion v minulé sezoně naskočil do dvanácti utkání, během kterých nasbíral 7 kanadských bodů za tři branky a čtyři nahrávky. Kališnický dres bude talentovaný Lukáš Pajer oblékat i v příští sezoně v rámci projektu Dukla. V rozhovoru se mladý forvard rozpovídal především o suché přípravě. Zavzpomínal ale také na MS U18 v Texasu, jehož se zúčastnil na přelomu dubna a května.
8.6.Odchovanci Stadionu u přípravky! Sarnovská či Kylíšek pomáhají s tréninky mládežeMartina KramerováV Litoměřicích hokejově vyrůstali a někteří z nich tu působí dodnes. Kromě hráčské dráhy se nově začali věnovat také trénování. Agáta Sarnovská, Ondřej Kylíšek, Josef Sluka, Libor Student i Michal Daniel pomáhají především u přípravky, kde se snaží namotivovat k hokeji ty nejmenší děti.
4.6.Útočník Urban o suché přípravě: Baví mě silové tréninky, běhání moc nemusímMartina KramerováDo Stadionu přišel v průběhu uplynulé sezony v rámci projektu Dukla a v klubu bude působit i nadále. I když už útočník Tomáš Urban polyká tréninkové dávky letní přípravy, dočkal se ocenění pro druhého nejlepšího juniora Chance ligy nedávno skončeného soutěžního ročníku. Jakou měl radost a jak probíhá „suchá“ jeho očima?
1.6.Stadion se zahalil do černé. Zemřel bývalý ledař a velký kališník Josef PetršMartina KramerováStadion zasáhla velmi smutná zpráva. Ve věku nedožitých 86 let zemřel bývalý ledař a velký kališník Josef Petrš. Na zimním stadionu působil s drobnými přestávkami takřka čtyřicet let a patřil mezi nejoblíbenější pracovníky v litoměřickém hokeji. Vedení, hráči, trenéři i ostatní zaměstnanci vyjadřují rodině i blízkým upřímnou soustrast.
1.6.Útočník Peter Jánský ukončil hráčskou kariéru! Petře, děkujemeMartina KramerováHokejový útočník Peter Jánský ukončil v šestatřiceti letech hráčskou kariéru. Zkušený forvard působil v Litvínově, na Spartě či v Pardubicích. S Vervou dokonce vybojoval extraligový titul. V posledních třech letech oblékal kališnický dres a pomohl Stadionu k mnoha úspěchům.