Archiv

V květnu 2016 vyšly tyto články:

31.5.Stadion běžel pro hospicKlubTéměř 600 běžců vyběhlo v sobotu 28. 5. na charitativní Běh pro hospic. Mezi běžci bylo také 8 hráčů "A" týmu Stadionu. Ti se vydali na trať dlouhou 3km a vzdali se nároku na vítězství v tomto běhu. Nejrychlejším na této trati byl Dominik Müller s časem rovných 12 minut. Hráči se po závodě během autogramiády věnovali fanouškům. Došlo také na aukci, při které byl dres Jaroslava Kally vydražen za 1.000 Kč.
31.5.Shrnutí prvního setkání s fanouškyVojtěch MartinekPoslední květnový den se v Litoměřicích nesl ve znamení změn. V úterý večer se v Kalich Areně sešli zástupci vedení Stadionu s fanoušky a nastínili jim směr, kterým se klub plánuje v příští sezóně ubírat. Pro ty, kteří se nemohli tohoto setkání zúčastnit, jsme připravili krátké shrnutí, které najdete v tomto článku.
23.5.První setkání vedení klubu s fanoušky! Miroslav KejmarDovolujeme si vás pozvat na první setkání s fanoušky, které proběhne 31. května na zimním stadionu v Litoměřicích od 18:00. Účastnit se ho budou generální manažer Litoměřic Jan Fišera, sportovní manažer Daniel Tvrzník, trenér A-týmu Miloš Říha a loňský asistent kapitána David Švagrovský. Představen bude koncept fungování klubu, ceny vstupného na utkání a permanentek, spolupráce s Mountfieldem HK, přípravná utkání a další zajímavosti. Celá akce bude probíhat formou tiskové konference, bude tedy rozdělena na dvě části. První bude prezentace klubu a poté bude prostor pro otázky fanoušků.
18.5.Běh pro hospic 2016. Přidej se i ty! Miroslav KejmarV sobotu 28. května se uskuteční Běh pro hospic 2016. Tento běh je věnován těm, jejichž životní běh už končí. „Jsme rádi, že se můžeme této akce zúčastnit a podpořit tak působení litoměřického hospice. Význam této instituce je pro mnoho lidí nevyčíslitelný a je potřeba podobným aktivitám pomáhat. Do dražby věnujeme dres Jaroslava Kally a závody podpoříme také věcnými cenami pro děti. Budeme samozřejmě potěšeni, pokud se do akce zapojí také fanoušci Stadionu a přijdou se proběhnout,”uvedl generální manažer Stadionu Jan Fišera. Běh začíná v 10:00 a zúčastnit se jej můžete i vy, nutná je on-line registrace a zaplacení startovného předem! http://www.hospiclitomerice.cz
16.5."Znal jsem to tady a to rozhodlo", říká Matúš PaločkoMiroslav KejmarMatúš Paločko je ostřílený útočník, od kterého si v Litoměřicích hodně slibují. Část minulé sezóny nehrál kvůli zranění kolene, ale i tak byl velmi produktivní. V předminulé sezóně byl nejlepším střelcem slovenské Tipsport extraligy a zahrál si také dvě utkání za národní tým. “Měl by být velmi výraznou posilou, protože v posledních dvou sezónách patřil v Popradu mezi první dvě pětky”, vzkázal na jeho adresu Miloš Říha.
13.5."Hrát budou jen ti, kteří nechají na ledě srdce", řiká Daniel SadilLadislav PokornýLoňská sezóna nebyla úplně nejlepší. Poprvé od vstupu do tehdejší první ligy se zastavil progres a to se nikomu nelíbí. Vzešly z toho jak změny ve vedení klubu, tak v hráčském kádru. Opět by měla být spolupráce s Mountfieldem HK, ale ta bude potvrzena nejdříve na přelomu května a června. Daniel Sadil si od ní slibuje lepší kooperaci než v loňském ročníku.
3.5.Miloš Říha se rozpovídal o minulé i nadcházející sezóněMiroslav KejmarMiloš Říha mladší převzal tým v listopadu 2015 a nastolil mu nový herní styl, který vycházel na výbornou. Do Vánoc jeho tým ze čtrnácti zápasů vyhrál hned devětkrát! Pak ale přišla marodka Moutfieldu HK a byly z toho čtyři prohry v řadě. Tomu se chce trenér Litoměřic vyvarovat a skládá tým už od začátku května. Sám věří tomu, že se z loňské sezóny dosti poučili a nebude se opakovat.
2.5.Stadion zahájil přípravu na novou sezónu! Miroslav KejmarDnes dopoledne začala A-týmu letní příprava. Do přípravy se zapojilo celkem 19 hráčů, jelikož někteří zatím chyběli. “První týden je na zahřátí, čekají nás testy, hráči měli dlouho pauzu, takže na ostro začneme až příští týden” říká Miloš Říha. První trénink Stadionu byl opravdu takový zahřívací. Hokejisté si zaběhali, chvíli zahráli fotbal a na konec si zacvičili s vlastní váhou těla a medicine ballem.
2.5.Kališníci hlásí první posily!Miroslav KejmarJedna z nejzajímavějších částí hokejové sezóny je zde -- letní přestupové období. To bylo zahájeno prvního května a litoměřický Stadion se může hned na jeho začátku pyšnit několika slibnými posilami do dalšího ročníku, přičemž s dalšími stále probíhají jednání. Jména potvrzených přírůstků do kališnických řad najdete níže.