Archiv

V dubnu 2013 vyšly tyto články:

24.4.Kališníci zahájí příští ročník na ledě Mostu Michal SabóDnes se v Praze konal aktiv klubů první ligy, kterého se zúčastnili zástupci všech prvoligových mužstev. Předmětem jednání byly soutěžně-technické záležitosti nadcházející sezóny 2013/14 a proběhlo také rozlosování soutěže. Další podrobnosti čtěte v následujícím článku.
19.4.Šéftrenér mládeže Martin Tvrzník: První rok nám ukázal i to, co pro příští sezónu zlepšitMichal SabóV dalším posezónním rozhovoru přišla řada na šéftrenéra litoměřické mládeže, Martina Tvrzníka. Jak sezónu zhodnotil, jak práce s mládeží fungovala během jeho prvního roku ve funkci a jak náročná tato práce ve spojení s aktivní kariérou byla, to vše se dozvíte v následujícím článku.
16.4.Pochvalu si zaslouží hlavně za zlepšení v závěru sezóny, říká trenér juniorky Jan Fišera Michal SabóJunioři za sebou mají sezónu, na jejímž konci se umístili na páté příčce, ačkoliv byli dlouho předposlední. V závěru však pravidelně sbírali body a zaslouženě šplhali tabulkou. V této době také někteří dostali šanci ukázat se v prvním týmu Litoměřic. Jak uplynulý ročník hodnotí jeden z trenérů juniorky, Jan Fišera (na snímku), čtěte v následujícím rozhovoru.
10.4.Petr Přikryl hodnotil uplynulou sezónu celého klubu Michal SabóHokejová sezóna v Litoměřicích je již minulostí a nastává chvíle pro bilancování a hodnocení. Toho se ujal litoměřický brankář a generální manažer v jedné osobě, Petr Přikryl. Řeč přišla nejen na A tým, ale také na hodnocení práce s mládeží a nových členů vedení klubu.