Archiv

V květnu 2018 vyšly tyto články:

1.5.Mladší dorostenci přivezli z Francie bronz!Vít Trubička

Nově se utvářející tým mladšího dorostu se vydal na turnaj do francouzského Chambéry. V osmičlenné konkurenci týmů z Francie, Holandska, Švýcarska a Kanady obsadil třetí místo s jedinou prohrou ze šesti odehraných zápasů.

3.5.David Bruk se stává novým trenérem Stadionu!Klub

Po třech letech dochází ke změně u trenérského kormidla litoměřického týmu. Na lavičku se postaví David Bruk, který působil u reprezentačního týmu U18 a pro nadcházející sezónu postupuje k týmu U19. Také sedm let trénoval plzeňské juniory. Pro dlouholetého trenéra u juniorských celků reprezentace a Plzně jde o první angažmá u seniorského týmu. Na lavičce Stadionu bude i nadále působit Daniel Tvrzník.

6.5.Kališníci ve světě: Zástupci inline hokejeVít Trubička

Mnoho litoměřických hráčů, ať už současných, tak i bývalých, nastupuje v letní pauze za další kluby v inline hokeji. Stilmat extraliga Inline hokeje má za sebou po předešlém víkendu za sebou hned tři kola. Své hráče měly Litoměřice ve dvou klubech hrajících inline hokej, za to však ve větším početním obsazení

10.5.Jebavý, Smetana, Michajlov a Málek prodlužují smlouvy!Klub

Další rok navíc v litoměřickém kádru budou působit čtyři hráči - Jiří Jebavý, Ondřej Smetana, Martin Michajlov a Dominik Málek, jakožto zástupci zkušenějších hráčů litoměřického celku. Spolu s nimi nadále zůstává v týmu kapitán Aleš Pavlas, jemuž dobíhá kontrakt z dřívějška.

11.5.Sportovní manažer Přerost: Extraligové kluby kvitují vznik projektu DuklaVít Trubička

Před novou sezónou dochází i k rozšíření vedení Stadionu. Nově zřízenou pozici sportovního manažera převezme s ohledem na projekt Dukla dosavadní šéftrenér mládeže ČSLH Miroslav Přerost. On sám se v Litoměřicích občas objevoval i v minulé sezóně, až nyní však po dohodě mezi svazem a Litoměřicemi dostává tuto funkci.

15.5.Kališníci ve světě: Tomáš SvobodaVít Trubička

V současné době jediným litoměřickým odchovancem působícím v české nejvyšší soutěži je útočník Tomáš Svoboda. Ten strávil minulou sezónu na dvou působištích. Začínal v brněnské Kometě, načež odešel na hostování do pardubického Dynama.

22.5.Kališníci ve světě: Sparťanští dorostenciVít Trubička

Již tradičně nastupovali někteří odchovanci Stadionu v dorosteneckých týmech pražské Sparty. Minulou sezónu byla litoměřická delegace tvořena čtyřmi členy. V mladším dorostu nastupoval gólman Josef Sluka, rudé barvy ve starším dorostu hájili Jan Smola a Václav Rubeš a za juniorský tým odehrál několik utkání Tomáš Vízner.

23.5.Charitativní turnaj pro MaruškuMiroslav KejmarDruhého června 2018 se uskuteční charitativní turnaj na podporu Marušky. Již třetí ročník tohoto turnaje se odehraje opět na valtířovském na fotbalovém hřišti, kde se loni podařilo vybrat téměř čtyřicet tisíc korun, které pomohli Marušce s nákupem nového vozíku. Stejně tak, jako předchozí ročníky je cílem vytvořit nová přátelství, ukázat sport v jeho ryzí kráse, ale také dětem dokázat jak důležitý je obsah slova přátelství, podpora a respekt v životě každého z nás.