Archiv

Posledních 30 aktualít

18.4.Legenda pomáhá 2. koloNa webu Sportovniaukce.cz bylo spuštěno druhé kolo aukce nevyzvednutých a nevydražených dresů v rámci celorepublikového projektu Legenda pomáhá! Harmonogram druhého kola dražby včetně odkazů do samotných aukcí naleznete ZDE.
27.2.Aukce Legenda pomáháDnes končí aukce dresů Litoměřic z akce Legenda pomáhá. Váš dres si můžete vydražit pod tímto odkazem.
17.1.StížnostPo utkání ve Frýdku-Místku podalo vedení Stadionu stížnost na výkon rozhodčích - k posouzení byla zaslána situace před druhou brankou domácích, kdy došlo k porušení pravidla Příliš mnoho hráčů a k hrubému ovlivnění průběhu utkání. Čároví rozhodčí však tuto situaci neznamenali a domácím tak bylo umožněno vstřelit kontaktní branku na 2:3. Komise rozhodčích vyhodnotila stížnost na výkon rozhodčích jako oprávněnou. Oběma čárovým rozhodčím, tedy Jaromíru Bryškovi a Lukáši Rampírovi, byla zastavena činnost v soutěži WSM Liga v následujícím, již delegovaném utkání. Na situaci se můžete podívat ZDE.
16.1.Sympaťák WSM Ligy finišujeHlasování v anketě Sympaťák WSM Ligy skončí 20. ledna ve 23:59. Fanoušci mají poslední možnost podpořit oblíbené hráče. Hlasovat můžete ZDE.
4.1.Austrálie vs. juniořiDnes 4. 1. 2017 hraje nejen "A" tým Stadionu, ale také junioři. Podobně jako v minulých letech se i dnes postaví proti reprezentačnímu výběru Austrálie do 20 let, který se v Litoměřicích tradičně připravuje na místrovství světa. Utkání začíná na lovosickém zimním stadionu v 17:00.
20.12.Předprodej na ČB

Vzhledem k omezenému provozu Kalich Areny v době vánočních svátků, bude předprodej na utkání Litoměřice - České Budějovice probíhat na recepci následovně:

Po 26. 12. 13:00 - 18:00,

Út 27. 12. 7:00 - 21:00,

St 28. 12. 7:00 - 13:00.

Děkujeme za pochopení.
16.12.Příprava s HradcemStadion sehraje v pondělí 19. 12. v Hradci Králové přípravné utkání proti partnerskému Mountfieldu. Utkání začíná ve FORTUNA aréně v 11:00.
13.12. StížnostVedení HC Stadion Litoměřice podalo stížnost na výkon hlavního rozhodčího R. Trombíka - k přezkoumání byly zaslány dvě situace, které výrazně ovlivnily závěr utkání. Komise rozhodčích obě situace posoudila jako špatně vyhodnocené rozhodčím R. Trombíkem: 1) branka neměla být uznána kvůli nedovolenému bránění vůči brankáři, měl být udělen menší trest. 2) V prodloužení měl být udělen menší trest za sekání. Trest ale udělen nebyl a po provinění ze strany HC Stadion Litoměřice byla v následné přesilovce vstřelena vítězná branka domácích. Rozhodčí R. Trombík byly odebrány tři delegace na utkání WSM Ligy. Na situace se můžete podívat ZDE.
9.12.Onlajny.comProvozovatel onlajny.com se omlouvá za dočasnou nedostupnost domény pro některé uživatele. Během této doby můžete využít alternativní doménu onlajny.com.onlajny.net. Děkujeme za pochopení.
28.10.Sympaťák WSM LigyZačal druhý ročník ankety Sympaťák WSM Ligy. Potrvá do 20. ledna. Fanoušci mají nově možnost odevzdat hlasy třem hráčům. Hlasovat můžete ZDE.
19.10.Beránek do SlavieÚtočník Petr Beránek opouští Stadion a nově bude hostovat v Slavii Praha. V letošní sezóně nastoupil za Litoměřice ke 14 utkáním a připsal si 7 bodů.
10.10.Ve Frýdku až od 18:00Utkání 15. kola WSM Ligy Frýdek-Místek vs. Stadion bude oproti původnímu termínu zahájeno o hodinu později, tj. 15. 10. v 18:00. Důvodem je fotbalové derby FM - Třinec, které se hraje od 15:30.
8.9.OmluvaOmlouváme se za výpadek webu ve čtvrtek 8.9. v ranních hodinách, důvodem byla hardwarová porucha na serveru, mimo pole působnosti správce tohoto webu.
7.9.S Přerovem již 18. 9.Utkání 6. kola mezi Stadionem a Přerovem bude v Kalich Areně sehráno již v neděli 18. 9. 2016 od 16:00. Důvodem je souběžně hrané utkání fotbalového MOL Cupu mezi Litoměřickem a Baníkem Ostrava, které se bude konat ve středu 21. 9., tedy v původním termínu zápasu s Přerovem.
2.7.Prázdniny se StadionemPrázdninová soutěž se Stadionem! Na e-mail info@hclitomerice.cz můžete do 31. 8. zasílat fotografie ze svých letních činností s motivem HC Stadion Litoměřice. Z jednoho e-mailu můžete zaslat jednu fotku. Příspěvky budou uveřejňovány na Facebooku a autor snímku s nejvyšším počtem "lajků" získá nový originální dres Stadionu 2016/17! Soutěžte s námi a nezapomínejte na Stadion ani na dovolené! Pokud budete své příspěvky sami sdílet na sociálních sítích, používejte hashtag #letostadion
13.5.Setkání s fanouškyV úterý 31. 5. proběhne první letošní setkání vedení klubu s fanoušky. Setkání se uskuteční v Kalich Areně od 18:00. Představeny budou novinky na novou sezónu a proběhne diskuse. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.
6.5.Konference KSLHVe středu 4. 5. 2016 byl na Konferenci krajského svazu ledního hokeje zvolen nový výkonný výbor Ústeckého kraje. Předsedou se stal Jan Havlíček (Děčín) a místopředsedou Jan Fišera (Litoměřice). Dalšími členy jsou Jiří Štverák (Teplice), Martin Pašek (Chomutov), Zdeněk Zíma a Miroslav Petružálek (oba Litvinov) a Jiří Volf (Ústí n. L.).
4.5.Birner na MSOdchovanec Michal Birner si prodlouží sezónu, ve které získal s Libercem mistrovský titul. Premiérově totiž okusí atmosféru mistrovství světa, které začíná v pátek 6. 5. v Rusku.!
24.4.Birner mistrem ČR Michal Birner vyhrál s libereckým týmem Tipsport Extraligu ledního hokeje! Gratulujeme.
8.4.Frýdek-Místek postoupilHokejisté HC Frýdek-Místek potvrdili roli velkého favorita a slaví historický postup do druhé nejvyšší soutěže, ve WSM Lize nahradí Šumperk.
3.4.Odchovanci vicemistryVojtěch Kulda se stal vicemistrem ČR v kategorii juniorů. Do týmu patřil také Tomáš Krátký, který však do finálového turnaje nezasáhl. Oběma odchovancům gratulujeme k úspěšné sezóně!
27.3.Rubeš mistrem ČROdchovanec Václav Rubeš vyhrál se Spartou Praha Mistrovství ČR v kategorii mladší dorost. Gratulujeme!
21.3.Dukla vítězem WSM LigyBaráž o Tipsport Extraligu si z prvoligových týmů zahrají Slavia Praha a Dukla Jihlava. Slavia smetla České Budějovice 4:0 na zápasy, Dukla si s Ústím n. L. poradila 4:1 a současně s postupem do závěrečné fáze sezóny si také připsala vítězství v celé WSM Lize. Z Tisport Extraligy se v baráži představí Energie K. Vary a jeden z dvojice Litvínov - Pardubice. Napínavé boje startují v úterý 29. 3. 2016.
9.3.Šumperk sestupuje.Poslední kolo skupiny o udržení rozhodlo, že účast v příštím ročníku si zajistil Most, do II. ligy míří Šumperk. V semifinále ligy se představí týmy Českých Budějovic, Slavie Praha, Jihlavy a překvapivě také Ústí nad Labem, které dokázalo vyřadit největšího favorita soutěže - Rytíře Kladno.
19.2.Konec střídavých startůLukáš Vantuch, Karel Plášil a Adam Svoboda již letos za Stadion určitě nenastoupí. Všichni si po 15. 2. připsali start za Mountfield HK a tím došlo dle řádů k ukončení střídavých startů.
18.2.Zrušení veř. brusleníV úterý 23. 2. 2016 se z důvodu hokejového utkání mimořádně ruší VEŘEJNÉ BRUSLENÍ. Děkujeme za pochopení.
16.2.52. kolo ZDARMA!Na utkání 52. kola Litoměřice - Most bude vstup zdarma! Přijďte podpořit Stadion v důležitém souboji o předkolo play-off!
1.2.Jank do Třince Obránce HK Bohumil Jank odchází do Třince. Byly mu tak ukončeny střídavé starty do Stadionu.
31.1.Hlasování Sympaťák WSM LigyFanouškovská anketa o největším sympaťákovi druhé nejvyšší soutěže vrcholí. Podpořte svého oblíbeného hráče. Hlasování ZDE.
18.12.Sympaťák WSM LigyZapojte se do projektu Sympaťák WSM Ligy, který probíhá ve spolupráci agentury BPA, ČSLH, společnosti WSM, firmy eSports.cz a oficiálního webu českého hokeje hokej.cz. Podpořte svého oblíbeného hráče! Hlasování ZDE.