V letošní sezóně se litoměřické juniorce moc nedařilo, vyhrát dokázali pouze třikrát z toho jen jednou za tři body. V neděli 6.11. přivítali v Kalich Areně Klášterec nad Ohří, který se aktuálně nachází na čtvrtém místě tabulky se ztrátou šesti bodů na první pražskou Hvězdu. Zápas začal lépe pro domácí, v úvodní třetině se prosadili kališníci dvakrát. V deváté minutě vstřelil první branku v početní výhodě Patrik Novotný a v devatenácté minutě přidal v oslabení druhý gól Marek Domský. Ve druhé periodě se litoměřičtí hráči prosadili třikrát. Zásluhou Michala Vica, Daniela Sadila a Marka Domského, který si připsal již druhou branku v utkání, šli domácí do úctyhodného pětibrankového vedení. Ve třetí třetině hosté ještě zabojovali a za záda Víta Damaška dostali kotouč hned třikrát. Tři góly ale k vítězství nestačili a litoměřičtí junioři se mohli radovat ze čtvrtého vyhraného utkání v sezóně.

13. kolo

5:3

2:0, 3:0, 0:3

HC Stadion Litoměřice - HC Klášterec nad Ohří

Branky a nahrávky: 9. Novotný (Lodge, Kolenatý), 19. Domský, 24. Vico, 26. Sadil, 34. Domský (Lauko) – 45. Berky (Šmejc, Kšíkal), 51. Kšíkal (Hřebíček), 57. Kopica (Berky, Videv). Rozhodčí: Místecký – Janíček, Lichtenberk. Vyloučení: 5:3. Využití: 1:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 30. Průběh utkání: 5:0, 5:3.

HC Stadion Litoměřice: Damašek – Hazucha, Kolenatý, Winnerlich, Vandas, Novotný, Havlík – Černý, Domský, Bejček, Sadil, Lodge, Vico, Pejchal, Lauko.

HC Klášterec nad Ohří: Mědílek – Kopica, Týr, Špiegl, Pěnkava, Starý, Nerad – Dejmek, Šmejc, Haluška, Kšíkal, Videv, Berky, Kudláček, Hřebíček, Zlámal.