Mladším dorostencům mělnického Junioru se kališníci rozhodli uštědřit mikulášskou nadílku s třítýdenním předstihem. Středočeši, kteří se aktuálně nachází na posledním místě soutěže, schytali od rozjetého Stadionu v Kalich Areně hned jedenáct branek, přičemž největší podíl na jejich destrukci měl Jan Smola. Ten v utkání zaznamenal hattrick. Dvěma góly přispěl Benedikt Klepetko, po jedné brance vstřelili Marek Čichovský, Jakub Neudeker, Jan Macel, Radek Sluka, Radek Novotný a Vojtěch Horešovský. Svěřenci Martina Tvrzníka tak po čtrnácti zápasech vedou ligu, na kontě mají celkem pětatřicet bodů. Druhé Kralupy mají sice o dva body méně, za to mají jedno utkání k dobru, stejně jako třetí B-tým Pirátů Chomutov, který na kališníky zase ztrácí body tři. Souboj o čelo tabulky tak bude v následujících kolech velmi napínavý.

HC Stadion Litoměřice - HC Junior Mělník

Branky a nahrávky: 1. Čichovský (Macel), 8. Smola (Neudeker), 10. Smola (France), 24. Neudeker (Horešovský, Smola), 31. Klepetko (France), 32. Novotný (France), 40. Smola (Landa), 42. Macel, 47. Horešovský (Klepetko, Domin), 54. Klepetko (Novotný), 57. Sluka R. - 30. Bambuch (Apatsidis), 55. Bambuch. Rozhodčí: Armstark - Tichý, Miško. Vyloučení: 11:15. Využití: 5:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 58:30 (24:9, 13:10, 21:11). Průběh utkání: 4:0, 4:1, 10:1, 10:2, 11:2.

HC Stadion Litoměřice: Sluka J. (31. Kohout) - Domin, France, Hozák, Cornová, Hák, Kříž, Vahalík - Neudeker, Smola, Horešovský - Landa, Čichovský, Macel - Klepetko, Novotný, Sarnovská - Bartoníček, Sluka R.

HC Junior Mělník: Štěpánek (Srp) - Ryba, Štrombach, Strnad, Dobrovolný, Bambuch, Šíma, Bajer, Havelka, Apatsidis, Bradáček, Veselý