8. 8. 2009 | Jan Fišera

Prvního tréninku se zúčastnilo 22 hráčů

V pátek 7. srpna absolvovalo 22 hokejistů litoměřického "A" mužstva první trénink nové sezóny. Na tréninku se představili staří známí, ale i nové tváře. Trénink byl veden trenérskou dvojicí Daniel Tvrzník - Pavel Zuziak. Třetí člen trenérského sboru, Jiří Svoboda st., ukončil ze zdravotních důvodů své působení u mužstva. Vedení klubu mu za jeho dobrovolnou činnost děkuje! Vedoucím mužstva je opět Radek Kraus.

"A" mužstvo bude nyní každý den na ledě a v úterý 11. 8. vyrazí na první přípravné utkání do Mostu (18,00).

Na prvním tréninku se představili:

Brankáři: Martin Volke, Jan Šembera, o víkendu se zapojí Petr Davídek (naposledy Roudnice n. L.).

Obránci: Vladimír Kolbaba, Viktor Musílek, Michal Kouba, Jan Kaltenböck, Tomáš Hillmich, Petr Macek (na zkoušku, naposledy Benešov) a David Třeštík (na zkoušku, naposledy Děčín)

Útočníci Jaroslav Horejsek, Jiří Petrus, Adam Veverka, Milan Buďa, Petr Procházka, Jakub Hlusička, Petr Zuziak, David Myšík, Martin Šnajdr, David Bauer, Ladislav Slížek (naposledy Beroun), Petr Horčička (naposledy Beroun). Jiří Svoboda mladší se zapojí do tréninku po návratu ze studijního pobytu v USA příští týden.

Vlastimil Patzenhauer začal přípravu na ledě v České Lípě, Milan Antoš v klubu dále působit nebude, činnost ukončili Marek Šindela, Michal Jakl a Ondřej Koblischke, Jan Vejvoda a Marek Zámečník zkoušejí štěstí v jiných soutěžích.