11. 10. 2010 | Tisková zpráva

Hokejové reprezentace míří do Litoměřic

Vedení Příspěvkové organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích právě dokončuje jednání s Českým svazem ledního hokeje ohledně uspořádání několika soustředění juniorských reprezentací ČR. Již nyní je jisté, že do konce roku 2010 přivítá nově vybudovaná Kalich Arena dvě reprezentační soustředění a diváci budou moci navštívit také dvě přípravná utkání.

V polovině listopadu využijí moderní areál reprezentanti do 17 let. Během šestidenního soustředění sehrají i tři zápasy s reprezentací Finska. V neděli 14. listopadu od 13.00 bude poslední střetnutí z třízápasové série odehráno právě v Kalich Areně. Finští reprezentanti stráví v Litoměřicích celkem čtyři dny.

Na konci prosince zavítá do Kalich Areny reprezentace do 16 let. Tentokrát budou Litoměřice hostit hokejisty Ruska. Podrobnější program se v současnosti teprve dolaďuje a vedení MSZ bude o vývoji jednání informovat později.

Vedení sportovního úseku ČSLH bylo se zázemím nejen Kalich Areny, ale i celého města velmi spokojeno a nyní se obě strany snaží doladit detaily hlubší spolupráce, která by do Litoměřic přivedla řadu zajímavých sportovních událostí i v dalších letech.