10. 11. 2015 | Jan Prošek

Litoměřice se představí v Benátkách

V rámci 21. kola WSM Ligy cestují hokejisté Stadionu Litoměřice k venkovnímu zápasu. Utkají se dva sousedé v tabulce - devátý Stadion a desáté Benátky nad Jizerou. Litoměřice Benátky v letošní sezóně již porazily, podaří se jim to znovu? Úvodní buly bude vhozeno ve středu 11.11. v 17:30.

Aktuální forma soupeře

Po reprezentační přestávce svůj první zápas odehrály také Benátky nad Jizerou. Ty cestovaly do Havířova, kde se utkaly s tamním týmem AZ. Po brance Kalouse z osmé minuty se Havířov dostal do vedení. Jednobrankový náskok trval až do 24. minuty, kdy se prosadil Hrníčko. Benátkám se obrat v zápase podařilo dokončit ve 34 minuty, kdy pálil přesně Dlouhý. Domácí mužstvo vyrovnalo tři minuty před koncem, trefil se Krisl. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, ve kterých bod navíc pro domácí zajistil Meidl.

Komu se daří

Nejproduktivnější jsou dva hráči. Lukáš Volf a Dominik Lakatoš. Dobře si vedou také Jan Víšekči Jan Plodek. Ve velmi dobrém světle se představuje rovněž i Jan Ordoš. Mezi třemi tyčemi se střídají Marek Schawarz a Jan Lukáš. Lukáš Hosnedl odchytal tři utkání.