26. 11. 2013 | Klub

Kulatý stůl na téma Budoucnost sportu v Litoměřicích

V úterý 3. 12. 2013 od 17.00 se v litoměřickém Domu kultury uskuteční diskusní kulatý stůl na téma: Budoucnost sportu v Litoměřicích. Diskutovat se bude o tématech spojených se sportovním vyžitím vč. financování sportovních klubů na území našeho města.

Diskutovat a hledat řešení můžete s vedením města nad tématy:

Jak jste spokojeni s podmínkami pro sportování v Litoměřicích? Je zde vyhovující sportovní infrastruktura?

Je podpora ze strany města dostačující? Jsou vytvořeny podmínky pro všechny věkové kategorie?

Jsou zde odpovídající podmínky pro volnočasové aktivity? Jaké vidíte možnosti dalšího rozvoje?

Hokejový klub HC Stadion Litoměřic zve touto cestou nejen své příznivce na toto setkání, na kterém bude dostatečný prostor k vyjádření svých názorů ohledně sportu v Litoměřicích.

Předem děkujeme za vaší účast a vyjádření podpory lednímu hokeji.