9. 10. 2012 | Tisková zpráva

Kalich Arena i v této sezóně zažije zajímavé akce

Multifunkční sportovní hala Kalich Arena připravila pro její návštěvníky i v sezóně 2012/2013 řadu zajímavých akcí. Kromě pravidelných hokejových zápasů I. ligy a mládeže nebo basketbalu dívek mohou fanoušci v říjnu navštívit například tři přípravná utkání reprezentace ČR ve sledge hokeji, která se utká s reprezentanty Německa.

Sledge hokejisté využívají Litoměřice ke svým soustředěním již tradičně, utkání v tomto sportu ale Kalich Arena zažije poprvé. Po sledge hokejistech sehraje v Litoměřicích poslední utkání European Trophy pražská Sparta. 16. 10. od 18.30 přivítá rakouský tým Vienna Capitals.

Měsíc listopad přiláká do areálu reprezentanty ČR v ledním hokeji do 17 let. Ti zde pod vedením trenérů Jiřího Vebera, Petra Svobody a manažera Milana Hniličky stráví celý týden. V jeho závěru sehrají tři utkání proti stejně starému výběru Finska. Poslední utkání se odehraje v Litoměřicích. Na konci měsíce se ve velké tělocvičně uskuteční další závody ve skocích na trampolíně.

Premiéru zažije Kalich Arena i na přelomu ledna a února. K přípravě před olympijskou kvalifikací si ji vybraly hokejové reprezentace žen České republiky a Japonska. Týdenní soustředění obou celků okoření i dva vzájemné souboje v Litoměřicích.

Říjen 2012

9. – 14. 10.          soustředění sledge hokej – reprezentace ČR

12. 10.   20,00     ČR – Německo  (sledge hokej)

13. 10.   20,00     ČR – Německo (sledge hokej)