22. 11. 2010 | HC

Mládež: Třetí třída zvítězila v Drážďanech

Třetí třída odehrála dva zápasy, v prvním podlehli naši třeťáci hostům z Litvínova celkovým skóre 8:14. Další utkání, které se hrálo v Drážďanech, naše trojka vyhrála celkovým skóre 12:5. Junioři si hladce poradili se svým soupeřem z Bíliny 15:4. Mladší dorost podlehl v prvním zápase Karlovým Varům „B“ až na samostané nájezdy a ve druhém zápase proti Chomutovu „B“ zvítězil. Dalšími koly pokračovala také žákovská liga. Více se dozvíte uvnitř článku.

Třetiny (0:2, 2:1, 5:0)

Branky (asistence): Froněk (Rubeš), Kocourek (Horešovský), Horešovský (Sarnovská), Rubeš (Günther), Rubeš (Damašek), Günther (Rubeš), Smola

Komentář:

První třetina se nám vůbec nepovedla. Prakticky jsme ji celou prospali, hosté vsítili dvě šťastné branky a vedli 2:0. Do druhé třetiny jsme vstoupili o poznání lépe a s daleko větším nasazením. Soupeře jsme přehrávali, ale z mnoha šancí jsme dali pouze dvě branky. Po přihrávce Rubeše skórovali Froněk a Kocourek, kterému asistoval Horešovský. Z ojedinělé šance se prosadil soupeř, a tak jsem po dvou třetinách prohrávali o gól. V poslední části jsme ještě přidali a začalo nám to tam padat. Po přihrávce Sarnovské vyrovnal Horešovský, do vedení jsme šli po gólu Rubeše, nahrával Günther. Posléze se podruhé prosadil po asistenci Damaška Rubeš, který poté asistoval u gólu Guntherovi. Skóre uzavřel po hezkém úniku Smola. (autor: Rubeš Václav)

Dresden – HC Stadion Litoměřice 3:3

Třetiny (1:0, 1:1, 1:2)

Branky (asistence): Günther (Smola), Rubeš (Günther), Rubeš(Günther)