Vstupenky 2021/22

Platnost od 13. 8. 2020

Celosezónní permanentky

Základní permanentka
1 500 Kč

Permanentka platí na všechna domácí utkání vč. přípravných zápasů.
Držitelé si mohou vybrat své sedadlo na celou sezónu.
Držitelům je určen pouze vchod číslo 4 – viz plánek níže.

Vstupné - mistrovské zápasy

Dospělí70 Kč
Děti do 140 cm40 Kč

Vstupenky na mistrovské zápasy neoznačují sedadlo.

Vstupné - přípravné zápasy

Vstupné - jednotné vč. dětí40 Kč

Vzhledem k výrazně omezené kapacitě vycházející z aktuálně platných nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR musel klub sáhnout k úpravě platného ceníku a není možné, aby děti do 140 cm byly dovnitř vpouštěny zdarma. Dovnitř se dostane pouze držitel platné vstupenky na dané utkání, majitel hráčské karty nebo celosezónní permanentky. Jen tak může klub zaručit, že budou dodržena všechna bezpečnostní omezení vycházející z mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví. 

Na mistrovské zápasy je dle aktuálně platných nařízené nutné chránit si nos a ústa rouškou. U vstupů jsou navíc připraveny dezinfekce. Předprodej vstupenek probíhá přes síť Ticketportal, klasický předprodej pak v předem dané časy na recepci Kalich Areny. Vstupenky jsou v prodeji vždy také hodinu před daným zápasem na pokladně Kalich Areny ve Švermově ulici. Děkujeme. 

Vstupenky na přípravné zápasy neoznačují sedadlo.

Všechny výše uvedené ceny jsou konečné vč. DPH 10%.

Držitelé jednorázových vstupenek mohou ke svému prvnímu vstupu do haly na dané utkání použít pouze vchody č. 1, 2, 3 – viz plánek níže. Držitelé permanentních vstupenek mohou ke svému prvnímu vstupu do haly na dané utkání použít pouze vchod č. 4.

Návštěvníci utkání musí mít u sebe po celou dobu trvání akce platnou jednorázovou vstupenku nebo permanentku.

Plán vstupu